• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Weekendowy wypad

Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
Weekendowy wypad
Dzień pierwszy


W końcu sami weekend bez dzieci tylko we dwoje . Te lipcowe trzy dni spędzimy w domku nad jeziorem otoczonym pięknym lasem. Dookoła żywej duszy tylko ja i moja Kasia w domku z wielką przeszkloną ścianą i dużym tarasem , a na tym tarasie jacuzzi.
Pierwsze co zrobiłem to zrzuciłem ciuchy i na golasa wyszedłem na taras podziwiać widoki . Zawołałem żonę żeby zostawiła już te torby i przyszła do mnie . Przyszła z uśmiechem na twarzy i powiedziała czy mi odbiło że się rozebrałem , odpowiedziałem jej żeby zdjęła ciuchy i poczuła się wolna
Odrzekła
: a jak ktoś nas zobaczy ?
Nie ma tu nikogo jesteśmy tylko my. Usiedliśmy sobie na bujanej ławeczce , Kasia położyła głowę na mojej klacie a ja ją objąłem i delikatnie zaczęłam głaskać i masować . I w ten sposób zaczęła się gra wstępna .
Przenieśliśmy się do jakuzzi ja usiadłem na podwyższeniu a Kasia weszła i kucnęła przede mną i zaczęła masować mojego kutasa ustami i językiem . Bawiła się tak przez parę minut lizała , ssała i całowała nie zapomniała też o jajach przy których spędziła też trochę czasu. Gdy mój kutas był już sztywny i czułem że zaraz mogę dojść po tym wspaniałym lodziku wykonanym przez moją żonkę, zamieniliśmy się miejscami i to teraz ja zacząłem pracować językiem i ustami . Wjechałem jęzorem w jej mokrą wygoloną różowiutką i soczystą cipkę. Lizałem i cmokałem wilgotną brzoskwinię a ona zaczęła jęczeć ( uwielbiam jak tak jęczy). Po chwili włożyłem jej paluszek w cipeczkę , a język skoncentrował się na łechtaczce . Zabawiałem się tak jej cipką aż doszła. Wtedy włączyłem bąbelki w jacuzzi i usiadłam na dnie wanny Kasia z kolei usiadła na sterczącego penisa przodem do mnie. Zaczęła powoli unosić się i opadać ja zająłem się jej sterczącymi cyckami , ssałem suteczki i co jakiś czas gryzłem aż głośniej jękła . Podskakiwała coraz szybciej i szybciej zaczęły się robić fale aż woda zaczęła się wylewać na taras . Po chwili wstaliśmy ona oparła się rękoma o brzeg jacuzzi ,a ja stanąłem za nią dając jej solidnego klapsa w pośladek aż odbił się ślad ręki , chwyciłem ją w pas i wsadziłem kutasa w cipeczkę . Rżnąłem ją , fujara wchodziła w jej cipkę coraz głębiej i głębiej ruchy były coraz szybsze i szybsze. Lewą ręką trzymałem jej pierś a palec prawej ręki był w jej ustach , bawiła się tak jakby był to penis. Kasia jęczała coraz głośniej i głośniej ,aż w końcu wystrzeliłem w środku ,przez moment staliśmy tak przytuleni bez ruchu . Po czym wyszedłem z jej mokrej szparki,a soczki powoli zaczęły wypływać z rozpalonej cipki , wtedy zaczęła rozsmarowywać spermę po całym ciele niczym balsamem . Najpierw brzuszek potem cycuszki i gdy już była cała wysmarowana ,położyła się i pomachała paluszkiem żebym podszedł , zbliżyłem się do jej brzoskwinki i zaczęłam ją delikatnie całować i lizać . Najpierw cipka i leciałem w górę przez brzuszek , cycuszki aż dojechałem do soczystych usteczek . Szepnęła mi do ucha że było wspaniale , ale ma nadzieję że to nie koniec na dzisiaj , odpowiedziałem że mi też było wspaniale i na pewno to nie koniec na dzisiaj przecież jest dopiero siedemnasta .
Leżeliśmy tak wtuleni w siebie i mówiąc sobie jak wspaniale jest wyskoczyć razem i to jeszcze w takie miejsce . Po tych seksualnych uniesieniach zgłodnieliśmy więc zaczęliśmy przyrządzać jedzenie . Po smacznej kolacji przy świecach (pierwszy raz jedliśmy kolację na golasa było sexi) zająłem się sprzątaniem ze stołu a moja ukochana poszła pod prysznic . Po zrobieniu porządku w kuchni wyciągnąłem kamerę i rozłożyłem statyw , w tym momencie Kasia wyszła z łazienki . Powiedziałem jej że teraz ja pójdę się szybko odświeżyć , a ona niech zrobi dobre drinki . Wyszedłem spod prysznica a tam niespodzianka Kasieńka siedzi przy barze na obracanym hokerze na oczach ma opaskę z wyciętymi otworami , usta miała pomalowane czarną szminką. Niżej zauważyłem lateksowy czarny gorset z odkrytymi piersiami i na dole czarne koronkowe majteczki z wyciętym otworkiem na środku a na nóżkach czarne pończoszki . W lewej ręce trzymała drinka , w prawej z kolei długi bat. Na barze leżały też rozłożenie nasze erotyczne zabawki , kajdanki vibratory i dilda . Stanowczym głosem powiedziała żebym klęknął przed nią i powoli delikatnie zębami zdjął jej pończochy. Zbliżyłem się więc do stup mojej pani i zaczęłam się wspinać ku górze nogi , a tu nagle dostaje strzał batem na plecy
: nie tak szybko powoli powiedziałam .
Więc zaczęłam raz jeszcze wspinaczkę ku cipce całując prawą nóżkę . Dochodząc do zakończenia pończochy delikatnie chwyciłem zębami i zaczęłam zjeżdżać w dół.
Teraz zająłem się lewą nóżką powolutku do celu , ale nie mogłem chwycić zębami pończochy , więc chciałem pomóc sobie ręką , a tu następny bat wylądował na mnie po raz drugi :
Krzyknęła gdzie ta ręka mówiłam zębami .
Po chwili udało się poradzić z pończochą i wtedy uniosła prawą nóżkę i położyła ją na mojej głowie . Zaczęła zjeżdżać w dół zatrzymała się na wysokości ust i wsadziła mi paluszki do buzi , a wtedy rozlała drinka po nodze a ten trafił do moich ust . Drugą szklaneczkę postawiła między nogami .
Wtedy kazała mi wspinać się po nodze aż do szklaneczki. Gdy już byłem na wysokości szklaneczki chwyciła ją i wlała drink do moich ust, resztę Jack Daniel'sa wypiła duszkiem . Wtedy wzięła z barku żel truskawkowy i wcisneła ją w cipkę , drugą ręką chwyciła bat i zdzieliła mnie w dupsko mówiąc że mam wylizać jej cipkę .
Powoli zbliżyłem się do jej słodziutkiego ula i zaczęłam pieścić ją językiem i ustami , Kasia jęczała i wiła się niczym wąż , szeptała o tak o tak wspaniałe zaraz dojdę o tak .
Po chwili odepchnęła mnie i dała klapsa w policzek drugą ręką chwyciła dildo i zaczęła jeździć wokół szparki . Nałożyła trochę żelu na dildo tym razem waniliowego i wsadziła sobie w cipsko , zaczęła delikatnie powoli (dildo było dużych rozmiarów) płytkie krótkie ruchy które co chwileczkę się zwiększały , patrzyłem jak w cipeczce chowa się coraz większą część dilda jak cipeczka staje się coraz bardziej mokra i mokra .
Po czym chwyciła mnie z włosy przyciągnęła głowę do krocza i wtedy wystrzeliły z niej soki prosto na twarz . Kazała mi spijać ten kobiecy nektar i żebym trochę jej przyniósł w ustach i ją pocałował . Zebrałem ile się dało i przelałem jej z moich ust do jej , uśmiechnęła się tak zdzirowato zagryzła dolną wargę i powiedziała chcę twojego kutasa w tej mokrej cipce .
Penis wszedł w jej wilgotną waginę niczym w masło , pieprzyłem ją ostro bez przerwy na wysokich obrotach , zarzuciła mi ręce na szyję i przyciągnęła głowę do piersi .
Po chwili wziąłem vibrator i wcisnąłem jej w cipsko , teraz miała dwa falusy w środku.
Kasia oparła się plecami o blat baru , zaczęła krzyczeć , wić się i drżeć ,co jakiś czas dawała mi klapsa w policzek . Jej cipka była coraz bardziej mokra , jej soczki spływały mi po nodze i wtedy chwyciła mnie w pas wbijając ostre pazurki niczym szpony , jak zaczęła przesuwać ręce to czułe jak zostawia ślady aż do krwi ,po czym chwyciła moją głowę i przyssała się do szyi i wgryzła się w nią niczym wampirzyca zostawiając ślady zębów ,jak już chciałem skończyć mówiąc że dochodzę , powiedziała że jeszcze nie bo chce go dzisiaj poczuć w dupce . Szybko wyszedłem bo byłem już blisko finału ,z pojemnika wyciągnęłam dwie kostki lodu i przyłożyłem do rozgrzanego do czerwoności penisa . Uwielbiam rżnąć twoją dupeczkę , a rżnąć ją od tyłu to coś wspaniałego powiedziałem jej , odpowiedziała wiem ja też lubię od czasu do czasu jak odwiedzasz mi ten otworek.
Przekręciłem ją na krześle tyłem do siebie , patrzę a tam w jej otworku ma włożony korek analny taki z ogonem , rzekłem że jakby była na czworaka z tym ogonem to by wyglądała jak suczka , i wtedy zawarczała i powiedziała bierz mnie od tyłu mój zwierzaku .
Delikatnie wyciągnęłam korek z jej dupci i wcisnęłam do środka sporą ilość żelu nawilżającego , kucnąłem i zaczęła całować i pieścić jej pośladki zbliżając się języczkiem do tego perskiego oczka .
Najpierw delikatnie zacząłem masować paluszkiem wciskając go coraz głębiej , ale dziurką nie była jeszcze gotowa na coś większego , więc musiałem popracować nad nią nieco dłużej . Gdy już jeden paluszek wchodził luźno użyłem drugiego , dupeczka się rozciągała , wtedy podała mi dildo żebym tym sprzętem popracował nad otworkiem . Po chwili dupsko było gotowe na kutasa którego nasmarowałem dodatkowo żelem i delikatnie wszedłem w ten cudowny ciasny otwór . Kasia przesunęła tyłeczek bardziej w moją stronę , nalała do szklanki sporą ilość whisky i przechyliła na raz , oparła się o blat barku i powiedziała :
Zerżnij mi dupsko jak nigdy dotąd , chcę wyć z rozkoszy chcę mieć mega orgazm .
Wsadziłem kutasa w dupsko o dziwo wszedł swobodnie rękoma złapałem jej cycki mocno ściskając , posuwałem ją ostro czułem jak zaczyna się pocić jęczała i krzyczała o tak pierdol mnie w ten sposób moja dupa na to czekała o tak . Wtedy powiedziała żebym tylko nie skończył jeszcze bo chce go jeszcze mieć w ustach. Po paru chwilach wyszłam z dupci i nalałem sobie whisky i łyknąłem .
Kasia w tym momencie zeszła z krzesła i kucnęła przede mną przyssała dilbo do podłogi i usiadła na nim , lewą ręką zdjęła z baru vibrator który wylądował w jej cipce , a drugą ręką chwyciła mojego członka i rzekła że uwielbia mieć zajęte wszystkie dziurki . Ssała go wspaniale podskakując na sztucznym kutasie , nie trwało to już długo i wystrzeliłem w jej usteczka , trochę poleciało na policzek . Przez moment zaczęła się bawić nasieniem w ustach po czym je połknęła , zgarnęła resztę spermy z polika i z penisa po czym wtuliła się w moje usta i podzieliła się nektarem .
Padliśmy na podłogę naprawdę wykończeni nasze pulsy miały chyba po dwieście uderzeń na minutę . Leżeliśmy tak jeszcze przez chwileczkę , wtedy podniosłem się żeby wziąć coś do picia i spojrzałem w stronę kamery :
Kurczę będziemy musieli to powtórzyć bo zapomniałem włączyć kamerę . Na to Kasieńka rzekła :
Ja włączyłam jak brałeś prysznic i nagrałam ci filmik jak zabawiam się vibratorem penetrując cipeczkę i dupeczkę , będziesz miał wstęp przed seansem .
Ale powtórzyć to i tak możemy i to nie raz.
I tak upłynął nam piąteczek ….
Ale mamy jeszcze całą sobotę i parę godzin w niedzielę , może do czegoś jeszcze dojdzie , kto wie .
.
.
.
Może ktoś dołączy .
Pożyjemy zobaczymy czy będzie ciąg
dalszy 🥂😄🧑👸🧔👩‍🦳🐕
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Weekendowy romans Opowiadania erotyczne 12
Ciekawy_on_93 Wypad na imprezę:) Opowiadania erotyczne 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry