• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazny post Seks z kobietą kliknij i przeczytaj i odpowiedź

Niezapomnianechwile

Cichy Podglądacz
Witam forumowiczów

Mam coś takiego z kobietą a jest młoda kobieta dziewczyna ma 22 lata od pewnego czasu ona uwielbia plastikowy fetysz a dokładniej uwielbia nakładać na swoje nagie cialo przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy transparentny taki PVC winylowy ze wszystko pod nim widać jak jest cała naga i chce się że mną kochać uprawiać seks powiem że z początku mnie to podniecalo i było seksownie a teraz jest tak sobie
Co o tym myślicie o takim seksie z dziewczyną w tym płaszczu?
 
C

col. Greg

Guest
Moim zdaniem jest tak sobie, ale dla mnie, dla niej pewnie bardziej sobie.Nie wyobrażam sobie abym musiał odgarnąc folie, żeby lizac piersi. ćhodziaę wstepny efekt wizualny jest pociągający. Spróbuj jej zasugerować zmianę koloru folii, może coś do niej dotrze i pomyśli, że jesteś znudzony i chcesz ja porzucić, gorzej gddy zmieni folię na różową, wtedy ja rzuć. Proste?
 
Mężczyzna

kłapouchy

Nowicjusz
Doceń ze chce bawić sie z Tobą.
Moze jakieś urozmaicenie.... ale jak to zaczyna być dla Ciebie rutyna to źle wróży....
Możesz pokazać lateks czy winyl... kto wie czym to zaowocuje..
Trzymam kciuki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry