• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lady boy Post op

Mężczyzna

oxzkox

Seks Praktykant
Siema pytanie o to co sądzicie czy kręcą Was transwestyci którzy przeszli korektę płci ,miał kut.a teraz ma cip.e ? Ja mam mieszane uczucia.Gdyby ktoś nie w temacie to proszę zerknąć
 
Mężczyzna

Rotdhar

Cichy Podglądacz
Siema pytanie o to co sądzicie czy kręcą Was transwestyci którzy przeszli korektę płci ,miał kut.a teraz ma cip.e ? Ja mam mieszane uczucia.Gdyby ktoś nie w temacie to proszę zerknąć
Zastanawiają mnie 2 rzeczy:
1. Czy oni czują taką samą przyjemność jak wcześniej, i czy dojście zajmuje im dłużej.
2. Dlaczego robią sobie tak nienaturalnie duże cycki
XD
 
Mężczyzna

oxzkox

Seks Praktykant
Myślę że przyjemność mają conajmniej bardzo podobna ,bo nie wierzę że dla kasy tylko zrobili/ły ?No chyba że taka wewnętrzna potrzeba a teraz korzystają i zarabiaja.Duze cycki myślę że jak nie będzie Ci pasowało w ta nowa cipe ,to zawsze możesz w cycki walić 😉
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Ma ktoś linki do innych filmów tego typu? Zastanawia mnie czy są jakieś które wyglądają bardziej naturalnie i jak wygląda sex. Ta z filmiku słabo wygląda
 
Mężczyzna

oxzkox

Seks Praktykant
Dla mnie bez sensu, cały urok shemale to śliczna laska z kutasem. Zdecydowanie wolę naturalne kobiety albo shemale z kutasem, tutaj nie widzę żadnych plusów.
Niektórzy mają inne zdanie na ten temat.Sa przecież koneserzy takiej opcji . Osobiście chętnie bym spróbował tak przelecieć ,o tak z czystej ciekawości.Ale tak zgodzę się z Tobą co Shemale,fajne są suki
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry