• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pilny post : przebieranie sie w kobiete poczuc sie jak kobieta fantazja erotyczna fetysz pvc

Fetyszysta123

Cichy Podglądacz
Hejka forumowiczom.

Opowiem coś o sobie jestem facetem ale lubię przebierać się za kobietę i poczuć się prawdziwa jak kobieta/ dziewczyna dodatkowo mam różne fetysze plastikowe związane z PVC z ubraniami plastikowymi i przebieraniem za kobiete opowiem wam o tym i podzielę się z wami

A robię to tak nakładam na siebie na pupcie plastikowe foliowe majtki PVC 100 % EVA VINYL przeźroczyste transparentne do pupci wkładam masturbator analny żeby był orgazm oczywiście jestem oczywiście już w tych majtkach PVC przeźroczystych na to nakładam plastikowe PVC 100 % EVA VINYL spodnie transparentne przeźroczyste foliowe i wkladam na stopy ochraniacze foliowe z folii LDPE jak w szpitalach są a na stopy nakładam szpilki sandalki damskie z obcasem 11 cm czyli wysokie już wcześniej mam lakierem pomalowane paznokcie u stóp na czerwono ze paznokcie widac pomalowane na czerwono.Nastepnie cialo swoje i ręce brzuch smaruje oliwka lub jakimś żelem tłustym i nakładam na nagie cialo przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy transparentny PVC EVA 100 % VINYL i zapinam się na guziki na płaszczyk ten nakładam sukienkę damską rozkloszowana z falbankami różowa żeby ładnie się kręciła. Na ta sukienkę nakładam następny przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy transparentny PVC EVA 100 % VINYL i zapinam się na guziki .Maluje usta swoje szminka pomadka na czerwono na czerwony kolor jak paznokcie lakierem u rąk na czerwono .Na włosy zakładam peruke przybieram blond włosy staje się blondynka kobieta na głowę zakładam kaptur od tego płaszcza i od strony twarzy tak samo zwiazuje ten wcześniejszy płaszcz co jest na moim ciele .Na ręce zakładam foliowe rękawiczki LDPE mocne . I zaczynam swoją ostrą zabawę w masturbacje i orgazm przebrany za kobietę BDSM I ABDL jestem przebrany za kobietę /dziewczynę a dodatkowo mój fetysz jest plastikowe ubrania PVC VINYL 100 % EVA na sobie.

Tak wygląda moja przygoda
 
C

col. Greg

Guest
Jeżeli chodzi o przebieranie sie za kobietę to chocby ze względów estetycznych nie byłbym w stanie sie podniecic. No nie!!!. Natomiast poczuć sie choc przez chwile jak kobieta.. O! to jest jedno z wiekszych pragnień. Poznac te tajemnice władzy jaką nosza w sobie. Jak to działą? Czy maja tego świadomość? Bo jak to wkorzystuja to wszyscy wiemy. Myślę, że na ten krótki czas byłbym największa dzi....ą w Troójmieście. O!
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Jeżeli chodzi o przebieranie sie za kobietę to chocby ze względów estetycznych nie byłbym w stanie sie podniecic. No nie!!!. Natomiast poczuć sie choc przez chwile jak kobieta.. O! to jest jedno z wiekszych pragnień. Poznac te tajemnice władzy jaką nosza w sobie. Jak to działą? Czy maja tego świadomość? Bo jak to wkorzystuja to wszyscy wiemy. Myślę, że na ten krótki czas byłbym największa dzi....ą w Troójmieście. O!
Spróbujmy zatem w kwestii tego pierwszego zdania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry