• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazektomia

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Tak jak pisałem, jestem miesiąc po, wszystko ok a i mam wrażenie że libido wzrosło bo człowiek nie ma z tyłu głowy że coś może się wydarzyć :ROFLMAO:
Jak masz jeszcze jakieś ciekawostki i fakty o wazektomii to pisz, linkuj, dawwaj swoje świadectwo i uświadamiaj. Jak to obecna młodzież mówi: "Mega temat"? 🙄😎🙂
 
Mężczyzna

Xavierek

Cichy Podglądacz
Nie ma co tutaj dużo pisać. Tematów jest wiele w sieci, wystarczy sobie wygooglować ;) Jest to jedyna antykoncepcja męska za wyjątkiem prezerwatywy która jest mało skuteczna. Kobieta może a nie musi się zabezpieczyć, facet nie wie jak przyjmuje tabletki, czy mówi prawdę że ma wkładkę. CO do ciekawostek, to najlepiej o tym nie mówić bo może wyjść niezła zabawa. Kolega zrobił 4 lata temu wazektomie, żyje z żoną w zimnych relacjach.Oczywiście nic jej nie mówił że zrobił. Pewnego dnia żona nagle dostała mega ochoty na sex, przespali się. Po miesiącu uświadomiła mu że jest w ciąży a on na to serio???? :ROFLMAO: Czasem moga wyjść ciekawe historyjki
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Nie ma co tutaj dużo pisać. Tematów jest wiele w sieci, wystarczy sobie wygooglować ;) Jest to jedyna antykoncepcja męska za wyjątkiem prezerwatywy która jest mało skuteczna. Kobieta może a nie musi się zabezpieczyć, facet nie wie jak przyjmuje tabletki, czy mówi prawdę że ma wkładkę. CO do ciekawostek, to najlepiej o tym nie mówić bo może wyjść niezła zabawa. Kolega zrobił 4 lata temu wazektomie, żyje z żoną w zimnych relacjach.Oczywiście nic jej nie mówił że zrobił. Pewnego dnia żona nagle dostała mega ochoty na sex, przespali się. Po miesiącu uświadomiła mu że jest w ciąży a on na to serio???? :ROFLMAO: Czasem moga wyjść ciekawe historyjki
Uuu, "nieźle" ... Załatwiła go bez mydła z kochasiem... Masakra, szkoda faceta :( Mam nadzieję że juz wstał i wyszedł na prostą po tym kryzysie... Co za amberowiczka z niej :( ps. Ale wkładkę możesz sprawdzić czy kobieta ją ma bardzo łatwo (wystarczy wziernik- co za problem kupić w sprawdzonych med hurtowniach, np meringer, a później zabawić się w gina 😂😅😜 i masz pewność) widać i czuć nitki- nawet dobrze przycięte pod palcem czy kutasem- (kobieta ich, te nitki ani wkładki nie czuje, bo jest tak wygodna, wogóle zapomina że ją ma bo to taki komfort)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Niezwykle ciekawe... A te 4mm kreseczka jest pozioma czy pionowa? Moze da się ją jakoś rozróżnić i skapnąć że to jest to?🙂 Jak się panowie czujecie po wazektomii? Ta kreseczka nic nie boli? Jest/ nie jest wyczuwalna pod opuszkiem palca? Jak u was z seksem i libido po latach od tej najważniejszej życiowej decyzji? Szczęśliwi i w zgodzie z sobą z wyboru? :)
Pionowa, u mnie dokładnie na "szwie" łączącym oba jądra. Jak ktoś nie wie, że to tam jest to nie zauważy. Chcesz fotkę?
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
1)Jak zmieniło się libido, jest wieksze, mniejsze czy takie samo?
wydaje mi się że takie samo, ew może trochę bardziej się chce fikać, jak wiadomo że walisz ślepakami :D

2)skoro plemniki są uwalniane do moszny razem z testosteronem i tam sie wchłania wszystko, to czy po wasektomi nie jesteście bardziej nerwowi z nadmiaru testosteronu? Bo wczesniej był usuwany z wytryskiem.
plemniki z testosteronem? pierwsze słyszę żeby to plemniki były jego nośnikiem, albo żeby teść uwalniał się wraz ze spustem. Nie nie jestem bardziej nerwowy. Nie odczuwam różnicy w sumie. Ba, nawet czasem jestem dużo spokojniejszy ^^ np po drugim dojściu w partnerce bez przerywania penetracji xD

3) Czy po dłuższej abstynencji nabieracie ochoty na sex tak samo jak przed zabiegiem?
Tak, chociaż u mnie nie ma i nie było reguły, albo nigdy nie miałem dłuższej abstynencji (w sensie jak nie druga osoba to ręka xD)

4) Kilka dni bez seksu powoduje u mnie, że jądra są wieksze i pełniejsze (żona lubi moje duze jaja :p), jak jest po zabiegu czy jajka są sflaczałe?
Serio? w sesnie to jest obiektywne czy Ci się wydaje? Ja nie widze żadnych różnic w jądrach, fiucie czy spuście (co do smaku to nie wiem bo nie jestem smakoszem, zdarza się, że moja sperma trafi na język ale trudno mi cokolwiek różnicować bo nie zapamiętuje tego ;d). A dobra no jest mała różnica, po bokach przy nasadzie penisa, jak się zaczyna worek mosznowy jak pomacam to da się wyczuć dwa zgrubienia - po lewej i prawej na nasieniowód. Nie wiem czy to jest to miejsce gdzie wolne końce zostały wszyte w tkanki czy co ale no początkowo śmieszne uczucie to jest. Później się przyzwyczajasz i cieszysz możliwością bezstresowego spuszczania się gdzie tylko zapragniesz i dostaniesz zgodę xD
 
Mężczyzna

JohnDick

Cichy Podglądacz
Witam.
Miałem zabieg 16.08.2022.
Przyjechałem jak i wróciłem PKP. Około 6-7h w jedną stronę. Sam zabieg krótki prawie bez bólu.
Więc, zaraz po zabiegu bóle na mosznie raczej norma u większości. Lekki ból podczas chodzenia ale nie taki żeby się nie przemieszczać.
Drugi i trzeci dzień ból z lewej strony przy jądrze. Lekkie zgrubienie. Trochę utrudnia funkcjonowanie. Pewnie przez to że nie mam zabardzo opcji na oszczędzanie się. Biorę leki przeciwbólowe. I jakoś idzie działać
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
7 godzin w jedną stronę? Gdzie Ty mieszkasz, przecież takie zabiegi robi się w każdym większym mieście...

A co do bólu... Tak musiało Ci się trafić, większość (w tym i ja) na drugi dzień nie pamięta, że coś tam było robione.
Ale to jak ze szczepionką, jeden weźmie i nic a drugi dwa dni ręką nie ruszy.
 
Mężczyzna

JohnDick

Cichy Podglądacz
7 godzin w jedną stronę? Gdzie Ty mieszkasz, przecież takie zabiegi robi się w każdym większym mieście...

A co do bólu... Tak musiało Ci się trafić, większość (w tym i ja) na drugi dzień nie pamięta, że coś tam było robione.
Ale to jak ze szczepionką, jeden weźmie i nic a drugi dwa dni ręką nie ruszy.
Aktualnie niestety trafiłem tak że nie było opcji na bliższy zabieg u Dr. E. Siwika. A moja praca niestety aktualnie daje mało wolnego xD
 
Kobieta

monia89

Cichy Podglądacz
Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem, mianowicie przeszedłem wazektomie 20.05.2021, a 21.09.2021 miałem odwrócona wazektomie z wynikiem 128,9.mln/1ml
Otoz po mojej wazektomi która przeprowadził mi Eugeniusz . S i chce wam powiedzieć że Wazektomia zniszczyła moje zdrowie, to nie jest przecięcie nasieniowodu zatkanie i wszystko jest pięknie, też tak myślałem. Zaraz po przecięciu dostałem bóli pleców, pośladków, nasieniowodów spędziłem 3 miesiące na lekach przeciwbólowych później padaczkowych ponieważ dostałem od nich zapalenia żołądka miałem gastroskopię i kolonoskopię, do dzisiaj mam skutki uboczne po tej operacji. Miałem wszystkie bóle jakie mogłem chyba mieć najgorsze, spędziłem 6 miesięcy w męczarniach i na psychotropami myslem że już nie dam rady jak by nie jeden lekarz i operacja odwrócenia wazektomii za co jestem mu bardzo wdzieczny, to nie wiem gdzie bym dzisiaj skończ. Mam tylko nadzieję że już tak zostanie po odwróceniu wróciło wszystko do normy czuję się prawie zdrowy, ponieważ mam jeszcze skutki czasem ciągnięcia i chodzę jeszcze w specjalnych majtkach przepuklinowych. Wiem że skutki uboczne to zadkosc i mały procent niepowodzeń ale nikt wam nie powie że po przecięciu nasieniowodów struktura nerwów się zmienia napięcia bóle w całym ciele itd. Ja nie mam zamiaru nikogo zniechęcać do wazektomii ani namawiać ten komentarz ma na celu podzielenia się moim doświadczeniem i z mojej perspektywy to strzał w swoje zdrowie. Zmarnowane zdrowie o pieniądzach już nie wspomnę bo koszty to bardzo dobry używany samochód. Więc proszę o zapoznanie się z tym zabiegiem ponieważ to nie tylko przecięcie i zatkanie dwuch nasieniowodów tam również jest płyn, sperma robi się po wazektomi konsystencji serka i wcale nie jest tak że się nic nie zmienia, a sperma to od 3 do 5% całego ejkulatu, a płyn? I nie chodzi mi o ten z prostaty ale o ten z jajowodów i jest go więcej niż 5% ja miałem okropne bóle dobrze że to już przeszłość...
W poszukiwaniach po internecie natknąłem się na różne fora jednym z nim jest PVP powikłania po wazektomi i zapraszam również do poczytania różnych historii ludzi ponieważ ze mną było podobnie.
Mam nadzieję że trochę komuś pomogłem tym komentarzem.
Bardzo proszę napisz u kogo robiłeś odwrócenie wazektomii? Jak długo trwał zabieg i w jakim znieczuleniu. Proszę o info
 
Mężczyzna

GokanS

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich zainteresowanych zabiegiem. Zabieg miałem u dr. Siwika 26 września 2022. W klinice w Warszawie. Sam.zabieg trwał ok 15 minut. Wszystko jak najbardziej ok. Wywiad rozmowy itp. Dzień po zabiegu jak juz koledzy wyżej pisali nie czułem żadnego dyskomfortu. Zgodnie z zaleceniami ok 7dni bez seksu po tym czasie prezerwatywa i wszystko bylo jak najbardziej ok. Dziś dokladnie dwa.miesiące po zabiegu robiłem badania i dostalem wyniki. Nie znaleziono plemników w ejakulacie. Żona wniebowzięta od razu po przeczytaniu wyników zaciągnęła mnie do łóżka :) Bardzo fajne uczucie dla obojga, że można w końcu oddać się przyjemnosci bez konsekwencji. :)
 
Mężczyzna

Ja46

Cichy Podglądacz
Ja miałem robiony zabieg metoda kanadyjską jednostronnie otwarta. Sam zabieg robił dr Kulik. Póki co działa i wszystko jest git.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry