• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wazektomia

tpo

Member
Zgadza się, dlatego wazektomię się zaleca dojrzałym ojcom mającym kilkoro już dzieci, a przynajmniej tyle, że nie chcą więcej.

Jak ktoś rozważa jeszcze dziecko, to powinien inna antykoncepcję robić.

Oczywiście jest jakaś szansa 1/2 albo ostatnio może więcej, że w ciągu kilku lat da się to odwrócić, ale bardziej o tej odwracalności moim zdaniem się mówi, żeby się chronić przed polskim popierdolonym prawem, gdzie jest zakaz trwałego ubezpłodnienia, nawet gdy osoba o którą chodzi jest na to chętna.

vtwin1990

Member
Ja prawdopodobnie w tą zimę zdecyduję się na zabieg. Mam 32 lata i dwójkę dzieci więc to mi wystarczy. Na razie mam 1000 innych wydatków ale w zimę chyba zrobię sobie taki prezent na gwiazdkę :)

I

isKIwInG

Guest
Rewazektomia,czyli przywrócenie do stanu poprzedniego ...jest bardzo ciężkie.Mało który mężczyzna decyduje się na taki zabieg.Jest bardzo kosztowny to raz, i bardzo mały procent,że zabieg przywróci takiego pana do płodności sprzed wazektomii.
Kuzynki mąż poddał się przywróceniu płodności, niestety zabieg okazał się na te chwile mało skuteczny.Czeka już 10 lat.

Do góry