• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy艂膮cznie dla doros艂ych. Je偶eli nie jeste艣 pe艂noletni, lub nie chcesz ogl膮da膰 tre艣ci erotycznych koniecznie opu艣膰 t膮 stron臋.

Wazektomia

M臋偶czyzna

dario_a_z

Podrywacz
Po wazektomii u was, me偶czyzn to zostaj膮 jakie艣 znaki rozpoznawcze? Czy znaki tej "zbrodni"? Np blizny na jajach czy cos? Da sie zobaczyc i odr贸偶ni膰, ktory z was odpowiedzialny a kt贸ry sterotypowy ochl@ptus nabijacz 500+?
U mnie jest delikatna kreseczka, taka na 4mm. Jak kto艣 nie wie to absolutnie tego nie skojarzy z wazektomi膮, ot delikatna fa艂dka na j膮drach jakich wiele.

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
U mnie jest delikatna kreseczka, taka na 4mm. Jak kto艣 nie wie to absolutnie tego nie skojarzy z wazektomi膮, ot delikatna fa艂dka na j膮drach jakich wiele.
Niezwykle ciekawe... A te 4mm kreseczka jest pozioma czy pionowa? Moze da si臋 j膮 jako艣 rozr贸偶ni膰 i skapn膮膰 偶e to jest to?馃檪 Jak si臋 panowie czujecie po wazektomii? Ta kreseczka nic nie boli? Jest/ nie jest wyczuwalna pod opuszkiem palca? Jak u was z seksem i libido po latach od tej najwa偶niejszej 偶yciowej decyzji? Szcz臋艣liwi i w zgodzie z sob膮 z wyboru? :)

M臋偶czyzna

Xavierek

Cichy Podgl膮dacz
Tak jak pisa艂em, jestem miesi膮c po, wszystko ok a i mam wra偶enie 偶e libido wzros艂o bo cz艂owiek nie ma z ty艂u g艂owy 偶e co艣 mo偶e si臋 wydarzy膰 :ROFLMAO:

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Tak jak pisa艂em, jestem miesi膮c po, wszystko ok a i mam wra偶enie 偶e libido wzros艂o bo cz艂owiek nie ma z ty艂u g艂owy 偶e co艣 mo偶e si臋 wydarzy膰 :ROFLMAO:
No to rewelka... Wolna i czysta g艂owa wi臋c tylko szale膰 na maksa i czerpa膰 na fulla przyjemno艣膰 z seksu. Super :) na razie mam wk艂ad臋 domaciczn膮 na 5 lat, sama planuje te偶 i organizuj臋 swoj膮 sterylizacje kobiec膮 za granic膮 (pewnie zdecyduje si臋 na kierunek albo Niemcy- Prenzlau, albo Czechy- Praga b膮d藕 Ostrava) bo w tym kartonie nad Wis艂膮 wiadomo: wy macie wolno艣膰 i wyb贸r a my bata i fig臋 z makiem. Wi臋c temat sterylizacji mam obcykany, ale o wazektomii z ciekawo艣ci jeszcze nie. Musz臋 poczyta膰 bo to te偶 niezwykle wa偶ny i cholernie ciekawy i wci膮gaj膮cy temat :) Cudownie ta medycyna si臋 rozwin臋艂a馃憤 i rozwija. Wyb贸r i pomoc dla ka偶dego.

Ostatnia edycja:
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Jak masz jeszcze jakie艣 ciekawostki i fakty o wazektomii to pisz, linkuj, dawwaj swoje 艣wiadectwo i u艣wiadamiaj. Jak to obecna m艂odzie偶 m贸wi: "Mega temat"? 馃檮馃槑馃檪

M臋偶czyzna

Xavierek

Cichy Podgl膮dacz
Nie ma co tutaj du偶o pisa膰. Temat贸w jest wiele w sieci, wystarczy sobie wygooglowa膰 ;) Jest to jedyna antykoncepcja m臋ska za wyj膮tkiem prezerwatywy kt贸ra jest ma艂o skuteczna. Kobieta mo偶e a nie musi si臋 zabezpieczy膰, facet nie wie jak przyjmuje tabletki, czy m贸wi prawd臋 偶e ma wk艂adk臋. CO do ciekawostek, to najlepiej o tym nie m贸wi膰 bo mo偶e wyj艣膰 niez艂a zabawa. Kolega zrobi艂 4 lata temu wazektomie, 偶yje z 偶on膮 w zimnych relacjach.Oczywi艣cie nic jej nie m贸wi艂 偶e zrobi艂. Pewnego dnia 偶ona nagle dosta艂a mega ochoty na sex, przespali si臋. Po miesi膮cu u艣wiadomi艂a mu 偶e jest w ci膮偶y a on na to serio???? :ROFLMAO: Czasem moga wyj艣膰 ciekawe historyjki

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Nie ma co tutaj du偶o pisa膰. Temat贸w jest wiele w sieci, wystarczy sobie wygooglowa膰 ;) Jest to jedyna antykoncepcja m臋ska za wyj膮tkiem prezerwatywy kt贸ra jest ma艂o skuteczna. Kobieta mo偶e a nie musi si臋 zabezpieczy膰, facet nie wie jak przyjmuje tabletki, czy m贸wi prawd臋 偶e ma wk艂adk臋. CO do ciekawostek, to najlepiej o tym nie m贸wi膰 bo mo偶e wyj艣膰 niez艂a zabawa. Kolega zrobi艂 4 lata temu wazektomie, 偶yje z 偶on膮 w zimnych relacjach.Oczywi艣cie nic jej nie m贸wi艂 偶e zrobi艂. Pewnego dnia 偶ona nagle dosta艂a mega ochoty na sex, przespali si臋. Po miesi膮cu u艣wiadomi艂a mu 偶e jest w ci膮偶y a on na to serio???? :ROFLMAO: Czasem moga wyj艣膰 ciekawe historyjki
Uuu, "nie藕le" ... Za艂atwi艂a go bez myd艂a z kochasiem... Masakra, szkoda faceta :( Mam nadziej臋 偶e juz wsta艂 i wyszed艂 na prost膮 po tym kryzysie... Co za amberowiczka z niej :( ps. Ale wk艂adk臋 mo偶esz sprawdzi膰 czy kobieta j膮 ma bardzo 艂atwo (wystarczy wziernik- co za problem kupi膰 w sprawdzonych med hurtowniach, np meringer, a p贸藕niej zabawi膰 si臋 w gina 馃槀馃槄馃槣 i masz pewno艣膰) wida膰 i czu膰 nitki- nawet dobrze przyci臋te pod palcem czy kutasem- (kobieta ich, te nitki ani wk艂adki nie czuje, bo jest tak wygodna, wog贸le zapomina 偶e j膮 ma bo to taki komfort)

M臋偶czyzna

dario_a_z

Podrywacz
Niezwykle ciekawe... A te 4mm kreseczka jest pozioma czy pionowa? Moze da si臋 j膮 jako艣 rozr贸偶ni膰 i skapn膮膰 偶e to jest to?馃檪 Jak si臋 panowie czujecie po wazektomii? Ta kreseczka nic nie boli? Jest/ nie jest wyczuwalna pod opuszkiem palca? Jak u was z seksem i libido po latach od tej najwa偶niejszej 偶yciowej decyzji? Szcz臋艣liwi i w zgodzie z sob膮 z wyboru? :)
Pionowa, u mnie dok艂adnie na "szwie" 艂膮cz膮cym oba j膮dra. Jak kto艣 nie wie, 偶e to tam jest to nie zauwa偶y. Chcesz fotk臋?

Prywatne rozmowy
Pomoc U偶ytkownicy
    Nie do艂膮czy艂e艣 do 偶adnego pokoju.
    Do g贸ry