• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Misiek89

Cichy Podglądacz
Ja lubię w kuchni ze względu na to że mieszkam w "podkowie" na przeciwko mojego okna mieszka fajna sąsiadka a ja w kuchni nie mam firanki ;) wydaje mi się że ostatnio to odkryła ;) troche szalone ale podniecajace
 

Misiek89

Cichy Podglądacz
No czasami lubię w różnych miejscach. Chyba najbardziej wyuzdanie było na plaży. Słonczeko mnie mocno rozgrzało, zrobiło się sennie i błogo. Troszkę się zasłoniłam, położyłem na brzuszku wsunęłam pod sobą rączkę w majteczki i masowałam mmm och jak było bosko.
Ja w wakacje nad zalewem wszedłem po szyję do wody i też się zabawiłem ;)
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Ja jak jest cieplo czesto robię to calkiem nago w altance, pare razy zostalem przylapany przez sasiadke😊ale nic nie muwila chociaż wszystko dobze widziala, rozmawia ze mna normalnie, jest ok,kilka razy w autobusie, ogulnie prubuje to robic w roznych mozliwych miejscach fajna zabawa😉, inne szczegóły chetnie pogadam na priv, moze jakies fotki? 😉
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Ja w ten cieply wekeend, dwie kolezanki opalaly sie u mnie na podworku w stringach, ja też ale sprzet zacza wariowac, kolezanki nic nie muwily w sumie, poszedlem do garazu i przez szparke w dzwiach patrac na dwa piekne tyleczki zrobilem to do konca:) potem spokojnie moglem sie dalej opalac:)
 
  • Like
Reactions: tpo

Misiek89

Cichy Podglądacz
Ja jechałem autem wczoraj a taka mnie naszła ochota więc zjechalem na parking lesny zaparkowalem obok jakiegos auta (nie bylo nikogo w poblizu) i zwalilem sobie konia ;)
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Ja dziś w galerii nie wytrzymałem i poszedłem do wc, tam sie pięknie wytrzymałem i obficie spuściłem, fajnie było💦💦💦😉
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Ja dziś w galerii nie wytrzymałem i poszedłem do wc, tam sie pięknie wytrzepałem i spuściłem, super💦💦💦. Szkoda że fotki nie zrobiłem 😉, ogólnie staram się masturbować kiedy najdzie mnie ochota i gdzie tylko jest to możliwe 💦💦💦😉
 

Opermr

Cichy Podglądacz
Dołożę swoje pare groszy.
W pracy w toalecie (przy biurku nie da rady za wiele kamer w pomieszczeniu). Co jakiś czas nachodzi mnie na to ochota i nie mogę się powstrzymać.
Na łonie natury nad wodą podczas przerwy w poprzedniej pracy.
Za dzieciaka w otwartym oknie balkonu tak że byłem widoczny z daleka z wielu miejsc.
 

MarekP

Nowicjusz
Absolutnie najdziwniejszym miejscem, w którym się masturbowałem była tuba zjeżdżalni na placu zabaw - ale spokojnie, miałem wtedy może 12-13 lat i naszła mnie nagła potrzeba wtedy :) Zdarzyło się to raz jeden jedyny.

A poza tym to: w szpitalu gdzieś w łazienkach, ale to w zasadzie nic szczególnego.
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry