• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Wasz pierwszy raz w trójkę.

Mężczyzna

Matt40

Cichy Podglądacz
Witam. Od jakiegoś czasu wspólnie z żoną zastanawiamy się nad sexem w trójkę, oczywiście tym trzecim mam być inny mężczyzna. Chcieli byśmy się dowiedziec jak to wyglądało u Was, tzn. Jak znaleźliście tego drugiego, gdzie był ten pierwszy trójkąt, czy długo szukaliście i jakie były zasady na pierwszy raz oraz inne przydatne sugestie?
 
Kobieta

SexParaWawa

Nowicjusz
Mój Pan może o tym opowiedzieć - miał kilka różnych trójkątów, będzie tutaj jutro rano to pewnie napisze, ale z tego co mówił, to poznawał ludzi kiedyś na takim portalu klub69.net.pl, który już wiele lat nie istnieje i na czacie na wp.pl, który też już nie istnieje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry