• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
wczoraj wieczorem wyszedłem po prysznicu z łazienki w ręczniku, ona siedziała na łóżku przechodząc obok niej ona mnie zaczepiła klepiąc w tyłek odwróciłem się ściągnąłem ręcznik i stanąłem przed nią z penisem na wysokości jej twarzy i powiedziałem że bolało i że ma pocałować, więc delikatnie pocałowała mnie w główkę penisa a ja powiedziałem że mu mało więc pocałowała go drugi raz a ja na to że on chce jeszcze więc zaczęła go lizać jak już zrobił się sztywny przeszła niżej i lizała mi jajeczka widząc moje nakręcenie nie przedłużając wsadziła go sobie do buzi i ssała, udało mi się powstrzymać skurcze orgazmu więc nie wyczuła jak zacząłem się spuszczać w jej buzi, nie lubi tego ale w zaistniałej sytuacji pierwszy strzał połknęła a resztę wypluła co skutkowało spłynięciem spermy z brody na piersi i brzuch była trochę zła ale na koniec zapytała czy mi się podobało i była zadowolona jak powiedziałem że było bosko
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Teraz w sumie przez cały weekend... Wyszedłem z domu w piątek o 23 i wróciłem w niedziele o 18. Dupeczka bystra w te klocki jedzie aż trzeszczy. Jak bym miał pisać co i jak i kiedy to wyszedłby z tego maraton. Generalnie połykała aż milo, najlepsze były w miejscach publicznych normalnie melodia. Dziewczyna sama wyciągała i nie pytała w sumie raz się odezwałem cos w deseń " co Ty robisz itp." na co ona " A co Ty chory jesteś, dawaj go ". Ssała go jak chupa chupsa w pewnych momentach aż byłem w strachu ze go odgryzie i ucieknie bo ile można :ROFLMAO: A z tego co wyciągnęła to poleci do domu i nie wiem konfitury będzie robić czy jaki inny pierun:LOL: Nie powiem bo fajnie było fajnie jednak te Ukrainki to mile dziewczyny, nawet sama zaproponowała ze jak się znajdzie druga chętna koleżanka to będziemy się bawić ze 2-3 dni :love:
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Moja żona kilka dni temu mi obciągnęła w miły sposób. Ja leżałem na plecach, ona odwrócona (takie prawie 69 bo oba kolana po lewej od mojej głowy) i naga. Więc po pierwsze fajna pozycja bo fiut ląduje głęboko w gardle. Dwa mam widok na jej wypiętą dupkę i stopy, mogę macać tyłek i lizać stópki. Obciąganko super bo głęboko i bez użycia rąk co bardzo lubię. Finisz z połykiem do samego końca. Cudownie.
 
Mężczyzna

Piixxa

Cichy Podglądacz
Wczoraj wieczorem po kąpieli 😈 Pancia leżała już w łóżku a ja wskoczyłem na jej piersi i jazda 🍦 Uwielbiam w tej pozycji gdy ona leży a ja jestem na niej , bawi się nim trzymając mnie za poślady
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Mnie ostatnio kolezanka kazała zjechać na parking, gdy się zatrzymałem dała buziaka, następnie rozpieła rozporek, wyciągła i tak ssała ze dosłownie chwila i cały ładunek wylądował w jej ustach. Podniosła głowę, poszejkowala w buzi i połknęła. Następnie dała całusa i powiedziała, tego mi było trzeba
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry