• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Walenie konia w damskich ciuszkach

nieznany01

Nowicjusz
fajnie jest tak walić sobie konua damską koszulką, czy sukienką, mieć w nią wytrysk i patrzeć jak sperma przez nią przecieka. lepiej jak nie trzeba już jej oddawac :)
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Zdarzało się że waliłem sobie w stringach. Albo nakładalem majteczki dziewczyny i jej obcisłą koszulkę i wtedy ona zajmowała się moim sprzętem
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Jeśli faceta podniecają koronki czy jakieś częsci kobiecej garderoby to niech sobie to robi, jak zwykle ktoś musi się dojebać do tego co podnieca innych. Ja kompletnie nie widzę tu problemu, chce to zakłada, to go podnieca. Nie widzę powodu żeby się z niego wyśmiewać, wolę skupić się na swoim podnieceniu. Poza tym to jest tylko kawałek materiału, a określenie "damska" "męska" nie jest jakimś magicznym zaklęciem które powoduje zmianę orientacji ani nie spowoduje zmiany płci. Ja nie mam problemu z założeniem męskich ciuchów... i jeszcze wychodzę w nich na ulicę... jakoś nadal jestem kobietą
Kobiety jak zawalczyły o spodnie to dostały, dlaczego faceci nie mają takiej możliwości? Dlaczego spódnice są niemęskie i jeśli facet by taką założył, to już na pewno jakieś skłonności homoseksualne ma... Kobiety po włożeniu spodni nie stały się lesbijkami :p
Do kobiety nikt się nie przyczepi że idzie ubrana w męski płaszcz, ale facet w damskich ciuszkach ma 90 % szans, że ktoś mu wleje w ciemnym zaułku. I oczywiścicie to nie jest tak, że narzekam, że nam kobietą wszystko wolno... Tylko niestety, dlaczego inni nie mają na to pozwolenia. Dlaczego facet przejawiający już ciut inne zainetresowania niż ten 100% macho heteryk jest od razu wg wielu kimś gorszym?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Dlaczego spódnice są niemęskie
Przez całe wieki spódnica była męskim strojem. A żeńskim była suknia.
Do dziś ślady tego są widoczne w szkockich kiltach, będących męskimi strojami.
Kilty miały swoje odpowiedniki i w innych krajach. Np. w Grecji i Rzymie były to tuniki.
Dopiero gdy upowszechniło się noszenie spodni, to spódnica zaczęła być uznawana za żeński strój.
Jasne jest, że określenie stroju jako żeński lub męski jest uznaniowe i nie wynika z biologii, tylko z uzusu i tradycji.
Podobnie np. praktyka malowania paznokci - w dawnym Peru mężczyźni malowali paznokcie i nie uznawali tego za niemęskie.
W mnóstwie kultur mężczyźni nosili długie włosy - część z nich zniszczyli później, lub stłamsili, wyznawcy religii abrahamowych, którzy z jakiegoś powodu uznali noszenie długich włosów za niemęskie. I którzy ogólnie mieli, i często mają nadal, jakąś dziwną obsesję na punkcie męskości i kobiecości. Rewolucja obyczajowa lat 60. częściowo przywróciła do łask długie włosy u mężczyzn.
Zresztą, fetyszyzm dotyczący bielizny jest jednak czymś innym niż transwestytyzm.
facet w damskich ciuszkach ma 90 % szans, że ktoś mu wleje w ciemnym zaułku.
W Polsce, Rosji i krajach muzułmańskich tak (być może w niektórych krajach latynoskich jak Honduras też).
W krajach zachodnich ludzie na ogół są bardziej tolerancyjni i nie interesuje ich, co noszą inni, obcy im ludzie.
Dlaczego facet przejawiający już ciut inne zainetresowania niż ten 100% macho heteryk jest od razu wg wielu kimś gorszym?
Z tym wpływem archetypu macho to też bym nie przesadzał, bo np. w Polsce bardziej rozpowszechnione jest tzw. białorycerstwo niż maczyzm.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry