• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji się ostatnio kochaliście? :)

Mężczyzna

Nijaki

Cichy Podglądacz
Początkowo Ona na mnie, potem Ona na brzuchu, a ja na jej pośladkach. Finał na pieska z wytryskiem w środku
 

Kogucik69

Podrywacz
Zaczynamy od pieszczot, później wskakuje na jeźdźca, ja bawię się jej cyckami. Najczęściej żona dochodzi wpierw na odwróconego jeźdźca, a później wspólnie na pieska :)
 
Mężczyzna

PatrykSk

Cichy Podglądacz
Doprowadziłem partnerkę do orgazmu masażem erotycznym, a później założyłem jej kajdanki tak jak lubi i na pieska sex analny ;)
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Wczoraj jako grę wstępna wykonałem zonce masaż całego ciała, a następnie ślizgały się nasze tluste od olejków ciała od tylu😉
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Tak z ciekawości zapytam, preferujecie jedną pozycję czy co chwilę zmieniacie? Powiedzmy po finale, zasypiacie czy interesujecie się, czy przypadkiem nie czas na następne części...?
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
W ubiegłą sobotę na tylnym siedzeniu auta zastępczego Seata Ibiza. Ogólnie bardzo ciasno było, i niewygodnie. Pomimo wielu prób jedyna w miarę wygodna okazała się partnerka na plecach z mocno zawartymi nogami do sufitu. Ogólnie nie polecam tego auta do igraszek seksualnych🥵🥵🥵
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Ostatnio wiązałem ręce, płaską taśmą... przerzuciłem ją przez oczko w suficie i z pozycji pieska wyciągnąłem partnerkę w stronę sufitu, dalej wypinała pupę... było nietypowo i dostarczyło mi to nieprzeciętnej rozkoszy ;)
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Tak z ciekawości zapytam, preferujecie jedną pozycję czy co chwilę zmieniacie? Powiedzmy po finale, zasypiacie czy interesujecie się, czy przypadkiem nie czas na następne części...?
Raczej zawsze kilka roznych az do finalu, a pozniej to juz zalezy od malego czy druga runda bedzie 😁
 
  • Like
Reactions: tpo

PanTak

Seks Praktykant
W siedzącej przed PC :ROFLMAO: :ROFLMAO:
If_You_Know_What_I_Mean-Koszulka-Biala-50042_138319.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry