• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji najbardziej lubicie się masturbować?

Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Jeśli chodzi o moją skromną osobę to mam 2 najbardziej ulubione pozycje. Pierwszą z nich jest na leżąco z złączonymi nogami ściskające jajka. Druga to na stojąco przed nagą kobietą (żoną, przyjaciółką, szwagierką, sąsiadką) jak i nieznajomymi kobietami publicznie (sauna, plaża)
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
W pozycji półsiedzącej, z rozkraczonymi nogami 😊
MEH7CUX_o.jpg
 
Mężczyzna

Sperminator 2

Cichy Podglądacz
Chciałbym zobaczyć, jak sięgacie ustami swoich penisów :) Ostatnio kilka razy zdarzyło mi się masturbować, mając nogi za głową i trzepanie nad twarzą, kończę tam gdzie wceluję, raz mam ochotę w ustach, raz na twarz
Cudowna sprawa, którą praktykuję od wielu lat. Dzięki temu mogę spuszczać z pary, kiedy tylko mam ochotę. :devilish: Oczywiście do takiego stanu rzeczy potrzebne było bolesne rozciąganie za młodu, ale opłaciło się bez gadania! 😋
 
Mężczyzna

LaughingPie

Cichy Podglądacz


A u mnie wygląda to w ten sposób.
Obrazek numer 1 - masturbacja
Obrazek numer 2 - jak czuję, że zbliża się wytrysk
Obrazek numer 3 - po wytrysku spowrotem na plecy, żeby nie męczyć nóg, chwilę można poleżeć i siup pod prysznic, bo po takim strzale duża powierzchnia ciała jest pokryta w spermie, a przy mocniejszym wystrzale dolatuje do twarzy ☺️
 
Kobieta

galek.anonim

Cichy Podglądacz
Ja mam kilka, które praktykuję. Tą najczęstsza, to gdy pieszczę łechtaczkę, na początku leżę z rozwartymi nogami, stopniowo je potem układam prosto, a przed samym orgazmem układam się w pozycję półsiedzącą.
Drugą, gdy wkładam sobie palce/wibrator - nogi na początku rozwarte, a przed samym orgazmem, układam je trochę do góry, tak, że moje stopy, nie stykają się z łóżkiem.
Trzecia, to pozycja do ujeżdżania, np kołdry - na brzuchu, z rozwartymi nogami. Czasem, na siedząco, ale wtedy potrzeba niezbyt szerokiego łóżka. Na brzuchu również leżę, gdy masturbuję się analnie.
I ostatnia - pod prysznicem na stojąco, gdy strumień leje się na łechtaczkę, bądź sutki
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Ja mam kilka, które praktykuję. Tą najczęstsza, to gdy pieszczę łechtaczkę, na początku leżę z rozwartymi nogami, stopniowo je potem układam prosto, a przed samym orgazmem układam się w pozycję półsiedzącą.
Drugą, gdy wkładam sobie palce/wibrator - nogi na początku rozwarte, a przed samym orgazmem, układam je trochę do góry, tak, że moje stopy, nie stykają się z łóżkiem.
Trzecia, to pozycja do ujeżdżania, np kołdry - na brzuchu, z rozwartymi nogami. Czasem, na siedząco, ale wtedy potrzeba niezbyt szerokiego łóżka. Na brzuchu również leżę, gdy masturbuję się analnie.
I ostatnia - pod prysznicem na stojąco, gdy strumień leje się na łechtaczkę, bądź sutki
Aż mi się zachciało 🥰🥰
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Pozycja zależy w wannie półleżąca, żeby wycelować w coś, jak się bawię "latarką" to siedząca, klęcząca, jak zabawka do tyłu to na stojąco, czasem klęcząco, nie ma co się ograniczać, trzeba próbować :p
 
Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz


A u mnie wygląda to w ten sposób.
Obrazek numer 1 - masturbacja
Obrazek numer 2 - jak czuję, że zbliża się wytrysk
Obrazek numer 3 - po wytrysku spowrotem na plecy, żeby nie męczyć nóg, chwilę można poleżeć i siup pod prysznic, bo po takim strzale duża powierzchnia ciała jest pokryta w spermie, a przy mocniejszym wystrzale dolatuje do twarzy ☺️
Też tak czasami sobie dogadzam,jest wtedy super.
 
  • Love
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry