• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uprawiacie sex w święta?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Tak. Nawet dziś i może nawet niedługo. Święta pod tym względem niczym się nie różnią od zwykłych weekendów. Jeśli tylko jest trochę czasu, to czemu nie korzystać.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
sałatkę robię..... polską, tradycyjną, jarzynową
Taka to "polska" i "tradycyjna", że przyszła do Polski z ZSRR w latach 60., by rozpowszechnić się w latach 70.
Sowieckie obrzydlistwo śmierdzące jajami i octem.

Najlepsze sałatki są z oliwą z oliwek, olejem lnianym lub olejem rzepakowym, a nie z mazią ze zgniłych jaj zwaną majonezem.
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Taka to "polska" i "tradycyjna", że przyszła do Polski z ZSRR w latach 60., by rozpowszechnić się w latach 70.
Sowieckie obrzydlistwo śmierdzące jajami i octem.

Najlepsze sałatki są z oliwą z oliwek, olejem lnianym lub olejem rzepakowym, a nie z mazią ze zgniłych jaj zwaną majonezem.
To ja już zupełnie nie wiem co jeść w te świeta🤷🏻‍♀️
Tradycyjną ,polską sałatkę jarzynową stworzył Belg w Rosji i śmierdzi jajami i majonezem
Uwielbiam majonez!
Sernik mam z pełnotłustego twarogu i na dodatek z lukrem a to wiadomo sam cukier.
I makowiec mam-może będę miała halucynacje.
Zjem jeszcze rybę z rtęcią i tłusty bigos.
Zupę grzybową....kto wie czy nie z muchomorem🤔
I pierogi!Ruskie!🤣
Jutro zjem pieczonego,nafaszerowanego antybiotykami kurczaka i tort na bazie tłustej śmietany i mascarpone.

Zapewne umrzesz szczuplejszy ode mnie i zdrowszy,ale ja za to zejdę z tego świata szczęśliwsza !
Wesołych Świąt!🎄
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Sex w swieta, patrzcie tego bezboznika. Twoj proboszcz wie ze cpiesz? Jozef nawet cycka Maryi nie widzial, od dzisiaj 2 tys lat temu z hakiem wklepali mu alimenty a ty smiesz takie pytania zadawac. Poza tym dzis bronie wolnych mediow na woronicza, nie mam czasu na pierdoly kiedy gwalcona jest konstytucja!
Co nie zmienia faktu ze cos bym poruchal jak sie zona zgodzi…
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry