• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ulubione pozycje użytkowników SexForum :) - Ankieta

Ulubione pozycje:

  • misjonarska

    Votes: 93 29,1%
  • na pieska

    Votes: 200 62,5%
  • na słonia

    Votes: 12 3,8%
  • na pagonach

    Votes: 62 19,4%
  • na jeźdźca

    Votes: 161 50,3%
  • stojące

    Votes: 41 12,8%
  • siedzące

    Votes: 33 10,3%
  • łyżeczki

    Votes: 47 14,7%
  • 69

    Votes: 123 38,4%
  • inne

    Votes: 22 6,9%

  • Total voters
    320

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Skoro wolisz seks z facetem, a faceci wolą rękę to... jesteś ręką? wow, ale jestem zjarany :D

Nie no faceci czasem potrzebują bliskosci wiec uprawiaja seks. Ale gratuluje rozkminy.
Wolfin- ciekawe, komentarze ktore zacytowalam mowia calkiem co innego. Ja mam obsesje? Nie prawda. Tylko przedstawilam punkt widzenia panow.
 
A

artkam

Guest
Nie zbaczajcie z tematu o ulubionych pozycjach na temat o ulubionych pozycjach z reka czy tam z noga.

Ja tam lubie na lisa: ona lezy, maz w domu a ja die czaje. Kolejna to na lenia: klade sie, kobieta siada na mnie i czekam na trzesienie ziemi. I taka najulubiensza na kowboja: taki miskonarz z tymze mowe ze mam aids i kobieta probuje mnie zrzucic xD
 
M

Mastus

Guest
Ja najbardziej lubię jak dziewczyna leży sobie na brzuszku z lekko wypiętą pupą a ja siadam na niej okrakiem i od tyłu w cipkę wkładam. Bawię się przy tym cycuszkami i masuję jej plecki. Co to za pozycja? Jak się nazywa?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry