• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ulubiona zabawka erotyczna

Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Dzięki, ale dla mnie jest istotne, aby to było daleko od chińskich rozwiązań. A to trochę nie wzbudza mojego zaufania.
"Wibrator do dorosłych dla dorosłych - erotyczne dla kobiet". Nie chciałabym aby mi coś w środku kiedyś wybuchło.
99 procent zabawek dostępnych na rynku (także tych drogich) ma na etykiecie napisane "Made in China" i można na "innych" portalach internetowych kupić dokładnie identyczne, od oryginałów różniące się ceną i brakiem naklejki z logiem znanej firmy... ;-)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
99 procent zabawek dostępnych na rynku (także tych drogich) ma na etykiecie napisane "Made in China" i można na "innych" portalach internetowych kupić dokładnie identyczne, od oryginałów różniące się ceną i brakiem naklejki z logiem znanej firmy... ;-)
Wolę być na 100% pewna, że użyto odpowiednich materiałów niż zaoszczędzić kasę. Na sobie nie warto oszczędzać.
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Wolę być na 100% pewna, że użyto odpowiednich materiałów niż zaoszczędzić kasę. Na sobie nie warto oszczędzać.
I tu Cię rozumiem. :) Choć jeśli mogę kupić dokładnie tą samą zabawkę, ale bez naklejki z logiem znanej firmy i taniej... W dodatku wyprodukowaną przez dokładnie tą samą firmę która produkuje oryginały...
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry