• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciążliwi i nachalni ludzie

Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Mógłbym prosić o poprzeczkę z deka wyżej?
Bo, chyba nie sądzisz że... odbijaną piłeczką rozweselisz czytelnika, co?
Merytoryka z pomysłowością zawiodła?
No coż, jaki poziom - takie życie, no i ... tak, tak, ja wiem, coś muszę z tym zrobić bo znowu za dużo wiem, perfidna "autopsja"...

Ps. W ramach wyjątku - najmocniej łopatologicznie jak umiem - nic z tym nie robię bo... zanim opadnie do granic bólu i zrówna się z klasycyzmem pospolitym wszędobylnym... mnieeee już nie będzie... iiiiiiiii.... to nie ja chcę się dogadać z Wami lecz Wy powinniście ze mną, wtedyyyyy... oh, au, uh... gdyby nastało obustronne zrozumienieeee... byłbym dumny z "polaczkowania"...
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Mógłbym prosić o poprzeczkę z deka wyżej?
Bo, chyba nie sądzisz że... odbijaną piłeczką rozweselisz czytelnika, co?
Merytoryka z pomysłowością zawiodła?
No coż, jaki poziom - takie życie, no i ... tak, tak, ja wiem, coś muszę z tym zrobić bo znowu za dużo wiem, perfidna "autopsja"...

Ps. W ramach wyjątku - najmocniej łopatologicznie jak umiem - nic z tym nie robię bo... zanim opadnie do granic bólu i zrówna się z klasycyzmem pospolitym wszędobylnym... mnieeee już nie będzie... iiiiiiiii.... to nie ja chcę się dogadać z Wami lecz Wy powinniście ze mną, wtedyyyyy... oh, au, uh... gdyby nastało obustronne zrozumienieeee... byłbym dumny z "polaczkowania"...
Czuję się jakbym pisał z KILKULATKIEM, który pod nieobecność rodziców doczłapał do ich laptopa i postanowił sobie ponapierdalać w klawierę, radośnie się przy tym śmiejąc. 👶👶👶
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Reasumując uważam że najbardziej nachalni są panowie pod wpływem alkoholu i innych używek, nie jest to oczywiście reguła.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Lubie zwracać na siebie uwagę mężczyzn ubierajac i zachowując się wyzywająco jednak rykoszetem wywołałam wilka z lasu
A potem jedna z drugą, płacząc, opowiada koleżance/rodzinie/policji, że była obmacywana, molestowana, lub, nie daj Boże, zgwałcona. Nie znacie samczej natury, same się podkładacie. Nie ma w tym ani klasy, ani rozumu.
A teraz czekam na babski lincz.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jestem aktualnie na Węgrzech wraz z domem i placem kupiliśmy działkę (leśno - rekreacyjną) oddaloną od naszej chatki jakieś 30 km. Kilka domów w pobliżu jednak brak (na szczęście 🙂) bezpośrednich sąsiadów teraz właśnie sadzimy tam drzewka.
Okoliczni ludzie są nieufni wobec obcych a jednocześnie ciekawi wręcz dociekliwi.
Zwłaszcza jeden pan będący mniej więcej w moim wieku, potrafi podejść do granicy działki stać i przez kilka godzin patrzeć na mnie, nic co prawda nie mówi i nie robi, poprostu stoi i gapi się. Sytuacja powtarza się cyklicznie za każdym prawie razem gdy tam jestem.
Na działce mamy drewniany budynek gospodarczy, dzisiaj postanowiłam go zaskoczyć ubrałam spodnie w typie leginsy specjalnie w kolorze ludzkiej skóry bardzo obcisłe oraz bluzkę też z tego materiału która wręcz mnie objęła eksponując biust. Wszystko uszyte przez krawca, który był wyjątkowo zdziwiony krojem i dobranym materiałem
Materiał jest bardzo elastyczny i naprawdę wygląda jak skora🙂 jest też prześwitujący. Aby z daleka moja nagość wyglądala jak najbardziej realistycznie mąż domalowal mi sutki 🙂
I tak właśnie wraz z mężem zaczęliśmy sadzić te drzewka.
Moja jakieś 20 min facet pojawił się, podszedł wręcz kilka metrów od nas. Zrobił wieeelkie oczy i.... uciekł.
Za jakieś 30 minut zjawił się ponownie a wraz z nim jakiś inny faacet.
Podeszli dosyć blisko i..... widzę że dostaję soczystego kopniaka w dupe od swojego kompana, słyszę
(znam węgierski) " ty idioto ona nie jest gołą", "ślepy i głupi jesteś ". I..... panowie sobie poszli 🙂.
 

PanTak

Seks Praktykant
"pokaż cycki" straciłam cierpliwość i pomimo tego że to kuzyn męża w dodatku z długim "jęzorem" lubiący plotki, energicznym ruchem i ku jemu ogromnemu zdziwieniu pokazałam biust.
Jego reakcja nawet mnie zdziwiła mianowicie zrobił ogromne oczy że zdziwienia i........ uciekł 🙂.
Ktoś miał podobne zdarzenia?
Czyli nie było tak źle jak to opisujesz
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Wiele rzeczy. Na pewno NIE jest takowe paradowanie przez 42 letnią panią inżynier we wdzianku które opisałaś. Fajnie jest mieć poczucie humoru, fajnie jest też się bawić. Tylko czemu kosztem innych?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Korzystając z pięknej i słonecznej pogody udałam się z mężem nad wodę, wybraliśmy ustronne miejsce nad pewnym zbiornikiem wodnym z dala od tłumów. Podjechaliśmy możliwie blisko plaży i następnie jakieś trzysta metrów pieszo i jesteśmy nad wodą. Rozkładamy się w naszym miejscu i czerpie przyjemność z ciszy i obcowania z naturą, niestety po chwili dosłownie jak na zawołanie pojawiają się jacyś młodzi ludzie myślę że 18 - 20lat.
I zaczęła się impreza alkohol, Krzyki itp.
Zawinęliśmy się przenosząc się jakieś 500 metrów dalej, tam było nieporównywalnie ciszej , wtedy pojawia mi się dosłownie nad głową facet w moro , uniform bardzo podobny do tych wojskowych,ma plecak z którego wyjmuje jakieś konserwy następnie na plaży kilka kroków odemnie rozpala ognisko wyciąga garnek i te konserwy/zupy gotuję.
Nie wiem czy ja przyciągam wariatów 🤔jednak to dzieje się naprawdę.
Maz oddalił się na taką skarpę i chyba chciał obserwować z daleka jak sobie radzę, po chwili pomyślałam nawet że to on mnie wkręca w to a ten "żołnierz" to ktoś podstawiony. Ognisko się pali Pan mnie pyta czy się poczęstuje, odparłam że nie. I zaczęło się słyszę jakiś ciąg bzdur na temat kim on jest w jakich akcjach specjalnych ten "komandos" brał udział itp itd. Facet chyba sam się pogubił w tych głupotach , no ale brnie w to nadal.
Potrawa ugotowała się i komandos rozpoczyna spożywanie posiłku, widzę że dziela nas lata świetlne więc pytam się go dlaczego akurat usadowił się obok mnie? Tutaj uslyszaam kolejne idiotyczny że mnie obserwują i że jestem pod obserwacją tajnych służb. 🤣🤣🤣Tutaj już wiedziałam że trzeba się zwijać do auta.
Akurat podszedł mój mąż, tamten poczuł się trochę zawstydzony. Podniosłam cztery litery i udajemy się do auta wtedy mąż dał mi głośnego klapsa w dupe, reakcja tego dziwaka była bezcenna 👍
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry