• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciążliwi i nachalni ludzie

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam🙂
Sytuacja miała miejsce w naszym rodzinnym miasteczku gdzie postanowiłam wyremontować i przerobić na inny cel pewien budynek gospodarczy. Remont wykonywał kuzyn męża (pracował sam lub z pomocnikiem)
Niestety okazał się człowiekiem bardzo trudnym, zadawał dużo pytań osobistych związanych ze mną czyli głównie biust.
Mówił o fantazjach jakie ma na ten temat itp.
Były to uwagi trochę nie taktowne , był natarczywy prosił abym pokazała mu piersi oczywiście były to w jego rozumieniu "żarty". Oczywiście wspominał zawsze ile to on miał kobiet w życiu 🙂
Bywało że mówił o mnie w obecności innych osób. Miałam go naprawdę dosyć.
Byłam więc bardzo szczęśliwa gdy remont dobiegł końca.
Przyjechałam na miejsce sama zrobiłam na koniec grila, był tam on oraz jego pomocnik który szybko poszedł do domu . Zostając z nim sama musiałam uzbroić się w cierpliwość gdy za którymś razem uzyskał odpowiedź negatywna na pytanie "pokaż cycki" straciłam cierpliwość i pomimo tego że to kuzyn męża w dodatku z długim "jęzorem" lubiący plotki, energicznym ruchem i ku jemu ogromnemu zdziwieniu pokazałam biust.
Jego reakcja nawet mnie zdziwiła mianowicie zrobił ogromne oczy że zdziwienia i........ uciekł 🙂.
Ktoś miał podobne zdarzenia?
 
L

lingster

Guest
🤦🏻‍♀️ Po co zdzielić typa po ryju jak można się poatencjowac i wywalić cycki przy postronnych osobach na wierzch.
No, chyba że Cię to kręci, to spoko, szanuję XDDDDDDDD
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
🤦🏻‍♀️ Po co zdzielić typa po ryju jak można się poatencjowac i wywalić cycki przy postronnych osobach na wierzch.
No, chyba że Cię to kręci, to spoko, szanuję XDDDDDDDD
W pewnym sensie owszem kręci mnie to, lubię prowokować strojem, zachowaniem i obserwować reakcje ludzi które to czasami są naprawdę przeróżne🙂
Jednak w tej sytuacji nie planowałam tego , było to nie przemyślane.
Człowiek naprawdę jest męczący i nachalny.
 
A

artkam

Guest
Byliście sam na sam, remont świeżo zrobiony, nie uwierzę, że nie było młotka, kilofa, dłuta, noża, szpadla, worków malarskich, worków na gruz/śmieci, piły... tyle możliwości pozbycia się kuzyna męża....

A tak serio to ja w pracy miałem taką jedną co nie mogłem się od niej uwolnić. Nachalna, natarczywa, uparta, nie odpuszczała mimo, że jej mówili by trzymała się z daleka. Poskutkowało dopiero jak zostałem zawieszony a ją przenieśli na inną jednostkę za seks w miejscu pracy :D
 

Ludgarda

Nowicjusz
W pewnym sensie owszem kręci mnie to, lubię prowokować strojem, zachowaniem i obserwować reakcje ludzi które to czasami są naprawdę przeróżne🙂
Jednak w tej sytuacji nie planowałam tego , było to nie przemyślane.
Człowiek naprawdę jest męczący i nachalny.
ja z kolei jestem skromna ale czasem szlag mnie trafia i wtedy mogę być niepoczytalna. Bardzo, bardzo dawno temu byłam na praktyce wakacyjnej, mieszkałyśmy we trzy na pięterku szkoły a codziennie wieczorem odwiedzał nas kierownik tejże, przychodził wieczorkiem bez pukania, zastanowiałyśmy się co zrobić, żeby się odczepił i wwłaśnie wtedy zrobiłam dokładnie to samo on w progi a ja bluzkę do góry, myślałyśmy, że zabije się na schodach i to była jego ostatnia wizyta
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
ja z kolei jestem skromna ale czasem szlag mnie trafia i wtedy mogę być niepoczytalna. Bardzo, bardzo dawno temu byłam na praktyce wakacyjnej, mieszkałyśmy we trzy na pięterku szkoły a codziennie wieczorem odwiedzał nas kierownik tejże, przychodził wieczorkiem bez pukania, zastanowiałyśmy się co zrobić, żeby się odczepił i wwłaśnie wtedy zrobiłam dokładnie to samo on w progi a ja bluzkę do góry, myślałyśmy, że zabije się na schodach i to była jego ostatnia wizyta
Myślę że tacy ludzie są '' mocni w gębie " i naprawdę są wstydliwi a w przypadku kuzyna mojego męża sprawdza się inne powiedzenie" krowa która dużo ryczy mało mleka daje "🙂
Ten był też typem gawędziarza - fantasty 🙂
Jak reagował ten kierownik gdy cię później widział?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Lubie zwracać na siebie uwagę mężczyzn ubierajac i zachowując się wyzywająco jednak rykoszetem wywołałam wilka z lasu jest to kuzyn męża który współpracuje w pewien sposób z naszą firmą.
Widział mnie kilka razy z dużym dekoltem lub w prześwitujących kreacjach jednak z czasem stałam się chyba jego obsesją. Jego uwagi są nie na miejscu i mówi to często w niewłaściwym towarzystwie, co rodzi plotki na mój temat. Normalnie bym to już dawno załatwiła jednak tutaj jest problem gdyż jest on po załamaniu nerwowym dowiedziałam się że leczy się na depresje (tutaj pewne jego zachowanie zgadzają się z tą chorobą)
W jaki sposób to rozegrac?
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ktoś miał podobne zdarzenia?
Chętnie odpowiem ale... w dobie dzisiejszej samczej bajery możesz mieć problem z wiarą, dlatego pierwszy raz bez monologu napiszę wprost:
"własna exszwagierka 3 dni przed swoim ślubem wskoczyła mi do wyra... gdy meżuś w trasę pojechał..." a będąca w ciąży kuzynka szwagierki... dała w pupcię gdy ... jeszcze nie mężuś zniknął do niemiec po samochód...
Koleżanka natomiast (taka z czasów podstawówki) gdy odwiedzłem ją na kawkę... trzymała jedną nóżkę na parapecie dość wysoko a na parapecie bo... zza firany obserwowała czy "mężuś" na podjeździe nadal picuje furę, serio. Zrobiliśmy swoje, fajnie było i gdy mężuś przyszedł do chałupy, postawiła mu kawę, przytuliła się obok i trwała jakaś gadka jakby nic a nic się nie staooooo. Innym razem w pracy mężuś dość ślicznej bruneteczki stał na kasie w resto a żoneczkę mu ... obrabianoooo... na zapleczu ( w którym był podgląd z monitoringu i widać było czy ktoś nadchodzi czy nieee...)... Kontynuować?? :D


Live is live ...
Amen...

PS. Lojalność, wierność itp. w Polsce zakończono wraz z zamknięciem Pewexów i Baltony, to te lata były, nowa demonokracja, tj. demokracja...
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry