• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Twerk, grinding , lap dance

Kobieta

Rikke

Dominujący
Dobra, jak potwierdzic wiek na tym okichanym yt bez skanowania dowodu?! Co drugi film jest teraz nieodstepny, chyba ich tam wszystkich potłukło kufajegomac... 🤬

Co do twerku to nie zdarzyło mi sie jeszcze.
W sumie sie zastanawiam, czy bym w ogole umiała tak zamaszycie i zwawo potrzasac pupalem :unsure::ROFLMAO:

Natomiast sam taniec jako wstep do seksu owszem, odpowiednia sceneria, ochota, muzyka i mozna poszalec.
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Dobra, jak potwierdzic wiek na tym okichanym yt bez skanowania dowodu?! Co drugi film jest teraz nieodstepny, chyba ich tam wszystkich potłukło kufajegomac... 🤬

Co do twerku to nie zdarzyło mi sie jeszcze.
W sumie sie zastanawiam, czy bym w ogole umiała tak zamaszycie i zwawo potrzasac pupalem :unsure::ROFLMAO:

Natomiast sam taniec jako wstep do seksu owszem, odpowiednia sceneria, ochota, muzyka i mozna poszalec.
Załóż konto na YT to zadziała
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Dobra, jak potwierdzic wiek na tym okichanym yt bez skanowania dowodu?! Co drugi film jest teraz nieodstepny, chyba ich tam wszystkich potłukło kufajegomac... 🤬

Co do twerku to nie zdarzyło mi sie jeszcze.
W sumie sie zastanawiam, czy bym w ogole umiała tak zamaszycie i zwawo potrzasac pupalem :unsure::ROFLMAO:

Natomiast sam taniec jako wstep do seksu owszem, odpowiednia sceneria, ochota, muzyka i mozna poszalec.
A mnie się wydaje, że mam za duże pupsko do tego 🙄
Nie jestem jakoś wielka gabarytowo, ale mój wzrost daje takie wrażenie.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Mru, ale tutaj akurat nie ma czegos takiego jak za duza pupa :p Wrecz powinna byc wieksza, tym lepszy bedzie efekt!😁


Shake that ass!

Myślę,że jest to bardzo dobry wstęp do seksu. Ruszanie tyłeczkiem przed partnerem, na koniec klaps w pośladek i można bawić się dalej 😉
Jeah bejbe!! 😁 Jakby tak z nienacka odpalic twerka to mina faceta pewnie bezcenna :ROFLMAO:


@DenioXD, mam konto. Ale juz niewazne ;)
 
K

Kataryna

Guest
Mru, ale tutaj akurat nie ma czegos takiego jak za duza pupa :p Wrecz powinna byc wieksza, tym lepszy bedzie efekt!😁



Jeah bejbe!! 😁 Jakby tak z nienacka odpalic twerka to mina faceta pewnie bezcenna :ROFLMAO:


@DenioXD, mam konto. Ale juz niewazne ;)
Nie trzeba mieć wcale wielkiej pupy :).
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Nie, jakoś nie bardzo, ale bardzo lubie jak kobieta podczas tańca tak delikatnie kręci pupką, można to wyczuć jak się trzyma rękę w pasie :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry