• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

trójmiasto- łączmy się ;)

Status
Zamknięty.

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no dobra, no to przechodzimy do konkretów.
Poproszę,aby osoby chętne na takie spotkanie dały mi znać w prywatnej wiadomości.

Wtedy ustalimy termin i miejsce i atrakcje :D
Proponuję np. Gdynię- jest tak pośrodku..
I jak myślicie- w jakim miejscu?
Może ktoś zna jakąś fajną knajpkę czy coś w tym stylu:>?
 

zuzia

Cichy Podglądacz
ja jestem z Trojmiasta ale na forum narazie tylko czytam, kiedys cos napisalam ale to za malo na spotkanie :wink:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
No ja jak najbardziej z trójmiasta - Gdańska. Ale będę dopiero na wakacje w moim mieście. Na teraz mogę zapomnieć, ale w wakacje bardzo chętnie :D .

1.Kasiulla,
2.Ona,
3.Inżynier.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Inżynier napisał:
No ja jak najbardziej z trójmiasta - Gdańska. Ale będę dopiero na wakacje w moim mieście. Na teraz mogę zapomnieć, ale w wakacje bardzo chętnie :D .

1.Kasiulla,
2.Ona,
3.Inżynier.
4. Yossarian

Ja tez chce :) I tez mysle ze na wakacje byloby najlepiej bo bedzie ciepło, po maturach, po szkole, przerwa w treningach i ogolnie chill out :wink:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
aaaa.. Inżynier, no to teraz już wiem, czemu nie możesz:) Studiujesz w innym mieście, ot! :) A myslałam, że udajesz zabieganego- zwracam honor. (to taki mały komentarz do PW od Inżyniera)

Jak chcecie po wakacjach.. Dranie jedne.. A ja to chciałam na przykład w ferie zimowe. Od 17.01 się zaczynają...
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry