• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Trojkąt z żoną

Mężczyzna

bthugee

Cichy Podglądacz
Witam. Chciałbym z żoną spróbować trójkąta. Ona + 2 facetów.

- chciałbym aby była penetrowana na dwa baty żeby było jej mega dobrze i przyjemnie.. aby otrzymala pełna rozkosz z tego doznania.

- chciałbym aby raz ssała mojego kutasa, a za chwilę wzięła obok drugiego.. wydaje mi się że mega by mnie to podniecało, ponieważ robi to idealnie, jest piękna i chciałbym widzieć jak innemu obciaga i delektuje się jego kutasem . Patrzac z boku widzieć jej zaangażowanie podczas obciągania i jak innemu ładnie kutasa wyslini tak jak mi .

Czy to normalne ?? Też tak ktoś ma ? Dlaczego tak mamy? ..


Pytanie również dla kobiet mając męża, macie ochotę usiąść na innym kutasie ? Mógłby być nawet mniejszy od męża ale czy macie taka ochotę usiąść na innego kutasa, coś nowego, "swiezego".. ujeżdżać innego i doprowadzić go do rozkoszy..
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Mam obawy że kobiety z tego forum są bardziej otwarte na innowacje niż standardowe przedstawicielki społeczeństwa i odpowiedzi nie będą miarodajne (przynajmniej dla mnie - moja żona na pewno powiedziałaby nie). Aczkolwiek też chętnie się dowiem opinii pań na to pytanie.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Pytanie również dla kobiet mając męża, macie ochotę usiąść na innym kutasie ? Mógłby być nawet mniejszy od męża ale czy macie taka ochotę usiąść na innego kutasa, coś nowego, "swiezego".. ujeżdżać innego i doprowadzić go do rozkoszy..
Jeśli chodzi o trójkąty: nie
Jeśli chodzi o dopadnięcie kogoś innego: żeby nie wdawać się w szczegóły: nie, z zasady jestem kobietą jednego mężczyzny. Wolę nowe zabawy ale z tym samym facetem.
Nie trudno dopaść nowego faceta, i jemu zaimponować tym co się umie czy tym co się robi, sztuką jest kręcić jednego i jego utrzymać.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Jeśli chodzi o trójkąty: nie
Jeśli chodzi o dopadnięcie kogoś innego: żeby nie wdawać się w szczegóły: nie, z zasady jestem kobietą jednego mężczyzny. Wolę nowe zabawy ale z tym samym facetem.
Nie trudno dopaść nowego faceta, i jemu zaimponować tym co się umie czy tym co się robi, sztuką jest kręcić jednego i jego utrzymać.
To co piszesz jak najbardziej ma sens 😀 ale nie wszystkie kobiety są takie jak Ty 😀, moja np nie jest otwarta na nowe doznania i eksperymenty...
 
Mężczyzna

cru9l

Cichy Podglądacz
Jakiś czas temu zaproponowałem małżonce trójkąt ja+jeszcze jeden mężczyzna i ona, nie zgodziła się 🤷
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To co piszesz jak najbardziej ma sens 😀 ale nie wszystkie kobiety są takie jak Ty 😀, moja np nie jest otwarta na nowe doznania i eksperymenty...
Nikt nie powiedział, że jestem reprezentatywnym przykładem, w sumie to ani grama nie jestem. Ale było pytanie co na to kobiety a tak wydaje mi się że jestem babą (sprawdzałam cycki sa na miejscu ;))
@Slavo ma rację że opinia na takim forum nie będzie miarodajna. Jednak każde z nas jednak nie jest standardowe a to miejsce na okazywanie fetyszy i perwersji więc nikt "standardowy" raczej tu nie przebywa.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Nikt nie powiedział, że jestem reprezentatywnym przykładem, w sumie to ani grama nie jestem. Ale było pytanie co na to kobiety a tak wydaje mi się że jestem babą (sprawdzałam cycki sa na miejscu ;))
@Slavo ma rację że opinia na takim forum nie będzie miarodajna. Jednak każde z nas jednak nie jest standardowe a to miejsce na okazywanie fetyszy i perwersji więc nikt "standardowy" raczej tu nie przebywa.
Oczywiście masz w 100% rację, ciekaw byłem właśnie odczuć kobiet w tym temacie. I Ty przedstawiałaś właśnie swój punkt widzenia, co bardzo szanuję. I jestem przekonany że znajdzie się tu kilka kobiet które mają swój pogląd na to. To że jest to forum do wymiany swoich fetyszy, nie znaczy że wszyscy muszą lubieć seks we troje 😀 ja sam nie wiem czy lubię, nigdy nie próbowałem. Ale nie wiem czy nie chciał bym spróbować 😀
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Mało kobiet chce sie wypowiadać na ten temat , ja swojej kiedyś zaproponowałem trójkąt z mężczyzna i kobieta odpowiec była taka ze jest na tak . Wymóg jeden ze wszędzie razem , wspólne przeżywanie doznań
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Mało kobiet chce sie wypowiadać na ten temat , ja swojej kiedyś zaproponowałem trójkąt z mężczyzna i kobieta odpowiec była taka ze jest na tak . Wymóg jeden ze wszędzie razem , wspólne przeżywanie doznań

Wypowiadać to się wypowiadają, tylko nie zawsze kobiety mają pewny stosunek to tego tematu.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
To co piszesz jak najbardziej ma sens 😀 ale nie wszystkie kobiety są takie jak Ty 😀, moja np nie jest otwarta na nowe doznania i eksperymenty...
Może zaczynasz z grubej rury? Ja też nie myślałem że żona będzie chciała urozmaicać nasze zbliżenia, jednak całkiem ok przyjęła najpierw kulki gejszy (kupiłem takie wibracyjne więc pod pozorem dbania o zdrowe mięśnie kegla można było też się trochę pobawić w łóżku). Później dokupiłem kilka zabawek i nie było już problemu z ich testowaniem (wiadomo, nie od razu 10 tylko po 1 co jakiś czas). Moje doświadczenie mówi że co nagle to po diable a z kobietami trzeba delikatnie i pomału. Czasem się nie da, ale w większości przypadków jednak się da.
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Może zaczynasz z grubej rury? Ja też nie myślałem że żona będzie chciała urozmaicać nasze zbliżenia, jednak całkiem ok przyjęła najpierw kulki gejszy (kupiłem takie wibracyjne więc pod pozorem dbania o zdrowe mięśnie kegla można było też się trochę pobawić w łóżku). Później dokupiłem kilka zabawek i nie było już problemu z ich testowaniem (wiadomo, nie od razu 10 tylko po 1 co jakiś czas). Moje doświadczenie mówi że co nagle to po diable a z kobietami trzeba delikatnie i pomału. Czasem się nie da, ale w większości przypadków jednak się da.

Chyba nie, zwykła rozmowa z żoną. Nawet trochę próbowaliśmy, ale szybko zrezygnowała. A ja nie bardzo lubię nalegać wciąż na to samo.... Wiec tak już to wyszło
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry