• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Też czekacie?

Kobieta

Nefer

Podrywacz
My czasem nakręcamy się przez messengera. Zachowujemy sie tak jakbysmy byli kochankami - taki pisany cyberseks. Często mówimy sobie na co mamy ochotę, co będę miała na sobie, jak będziemy się kochać wieczorem. To na prawdę podkręca atmosferę w łóżku. ;)
 
G

gatentud

Guest
U mnie bywa tak że jest ochota nakręcamy się pół dnia a kiedy przyjdzie co do czego to zazwyczaj idziemy spac, bo zmęczona :)
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
U mnie od lat jest tak, że jak się nakręcam od rana to wieczorem wielku ujjj z tego jest, serio. Nie ma to jak na spontana, nic nie planowanego, z zaskoczenia i tak dalej.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Tak tak podsyłam dwuznaczne teksty linki do filmików bo nawet jak wie czasem Vinted jak Add Block blokuje wyskakujące okienka :love: proszę żeby pozapalała świece zdjęła Majtki i może iść spać.. Uwielbiam ja budzić w środku nocy masując już od stóp w górę lejąc Ciepłą olive Ona tez to uwielbia budzi się po woli i gładko wchodzi w ten świat ...mhmhmmm
 
Mężczyzna

misiek1510

Cichy Podglądacz
@Dami782 małego masz tego fiuta! Hahahaha, radzę Ci przeprosić moją niezawodną kompankę na tym forum i nie tylko :) Pamiętaj, że w internecie nic nie ginie, a Twój mail jest łatwo namierzyć :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry