• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Teściowa

Mężczyzna

Mati_cinema

Cichy Podglądacz
Baaardzo dawno temu, z dziewczyna oraz z niedoszła teściowa byśmy na wyjeździe fantastyczna kobieta i bardzo ładna. Trochę się zrobiliśmy za dużo alkoholu. Po imprezie poszedł każdy spać moja dziewczyna trochę weczesnie usnęła a spaliśmy w tym samym pokoju i ona położyła się obok mnie na boczku wypięła pupe..... a była w samej bieliźnie. Zasnąć nie mogłem ale przytulic się w nocy przytuliłem.
 

anavistos

Cichy Podglądacz
oj, tak to bylo na początku lat 90 tych, a wyszło ... zreszta zaraz opisze,

to był rok 1994 ,mieszkalismuy razem z teściami Moja ( już była ) żona musiała wrócić do pracy i dlatego się przeprowadziliśmy do nich z córka aby dziadkowie mogli nam pomóc. J wtedy pracowałem na noce i wracałem ok g.7;00 do domu . Teść pracował oxo zawsze w jakiejś fabryce i wychodził ok 5; 20. a żona praktycznie mijała się o g 7;00 ze mną w drzwiach , Teściową była już na nogach bo opiekowała się wnuczką bo ja brałem prysznic i kładłem się spać .

Teściową była kobieta która mogła się podobać zadbana elegancka była dyrektor pewnej firmy, ale nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl b y mieć z nią romans aż do dnia...

Nie pamietam już nawet jaki to był miesiąc ale na pewno było ciepło. Położyłem się jak zwykle się jak zwykle ale nie mogłem usnąć . nie wiem ile minęło czasu ale stwierdziłem ze pójdę do innego pokoju , cicho otworzyłem drzwi żeby nie budzić córki i szedłem w kierunku salonu. zaczęły mnie dochodzić jakieś takie dźwięki sapania i wtedy moim oczom ukazała się całkiem naga teściową masująca swoją cipke . Miała bardzo duże cycki i bardzo duże sterczące brodawki ale patrzyłem tylko na owłosioną cipke która pasowała , kutas mi stasnal . Nie wiem co mnie pchnęło aby pójść w jej kierunku. Wkrótce mnie zauważyła a ja tez jakoś bezwładnie i chyba mechanicznie ściągnąłem bokserki. Mój kutas stal i buzował .
Przez chwile prze4szlo mi przez myśl ze źle to się skończy ale w tym czasie moja teściową wzięła mojego kutasa do ust ./ Zaczęła tak nachalnie go ssać ze się balem ze mi urwie. Nagle wstała i powiedziała ; to się nigdy nie powinno zdarzryc ale cóż. Wyruchaj mnie teraz bo mój mąż mnie dyma od dłuższego czasu.

To wtedy po raz pierwszy doświadczyłem ze po paru ruchach spociłem się ale kutas dalej stal sztywno. i poszło

trwało to prawie dwa lata nigdy się nie wydało , przeżyliśmy wspólnie pare fajnych doświadczeń które może kiedyś opisze bo dziewki n tej zmień il się mój sposób podejścia do seksu
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Mnie też jara moja teściowa. Taka fajna zgrabna 58 lat. Ma mega zgrabne nogi i prawie zawsze ma rajstopy i jakąś krótka spódniczkę. Cycuszki też ma idealne, przynajmniej tak wyglądają w staniku i bluzce zawsze z fajnym dekoltem.
Zauważyłem, że jak mam szare dresy to się w nich uwydatnia kutas, szczególnie jak mi się zrobi trochę twardo i przyłapałem jak zerka ukradkiem jak stoję i z nią rozmawiam. Raz to już w ogóle, bo mi stanął a ona mnie zawołała akurat i spojrzała centralnie na kutasa 😁
Więc jak czasem u nich śpimy to zostawiam bokserki w koszu na pranie, specjalnie przygotowane z odrobiną spermy w kroku i czekam aż ona pójdzie do łazienki. I za każdym razem jak od razu po niej wejdę do łazienki to bokserki leżą w koszu inaczej niż je zostawiłem. Więc myślę, że coś z nimi robi 😊. A ja z kolei zawsze znajdę jej majteczki i zawsze są cudownie mokre. Musi mieć mokrą cipkę często i mnie to jara, jak mogę tych soczków skosztować.
Fajnie by było jak by mnie tak kiedyś przez przypadek zobaczyła pod prysznicem
 

Kogucik69

Podrywacz
Mnie też jara moja teściowa. Taka fajna zgrabna 58 lat. Ma mega zgrabne nogi i prawie zawsze ma rajstopy i jakąś krótka spódniczkę. Cycuszki też ma idealne, przynajmniej tak wyglądają w staniku i bluzce zawsze z fajnym dekoltem.
Zauważyłem, że jak mam szare dresy to się w nich uwydatnia kutas, szczególnie jak mi się zrobi trochę twardo i przyłapałem jak zerka ukradkiem jak stoję i z nią rozmawiam. Raz to już w ogóle, bo mi stanął a ona mnie zawołała akurat i spojrzała centralnie na kutasa 😁
Więc jak czasem u nich śpimy to zostawiam bokserki w koszu na pranie, specjalnie przygotowane z odrobiną spermy w kroku i czekam aż ona pójdzie do łazienki. I za każdym razem jak od razu po niej wejdę do łazienki to bokserki leżą w koszu inaczej niż je zostawiłem. Więc myślę, że coś z nimi robi 😊. A ja z kolei zawsze znajdę jej majteczki i zawsze są cudownie mokre. Musi mieć mokrą cipkę często i mnie to jara, jak mogę tych soczków skosztować.
Fajnie by było jak by mnie tak kiedyś przez przypadek zobaczyła pod prysznicem
Zostawiaj drzwi uchylone
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry