• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Teściowa

Mężczyzna

arek124

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki - mam teraz dziwną relację z teściową. Otóż teściowa jest masażystką a ja pracuje przy komputerze więc czasem bolą mnie plecy. Raz już nie mogłem wytrzymać i żona zaproponowała żeby teściowa mi pomogła.... ja się mega krępowałem i nie chciałem do niej iść no ale w końcu uległem. Masaż na stole - standard, tylko że było lato i gorąco to byłem w samych bokserkach i to był błąd.....
Gadamy o głupotach, ona mnie masuje no i wiadomo jak facet to po jakimś czasie mi stanął. Teściowa super piękna nie jest - waży też swoje no ale nic nie mogłem poradzić. Po chwili prosi mnie żeby się na plecy odwrócił... a ja spanikowałem i powiedziałem że już jest OK że nie trzeba a ona nalegała i sama mnie próbowała odwrócić, po czym nie miałem wyjścia. Odwróciłem się a tu mi mały sterczał. Normalnie wstyd jak diabli ale ona udała że tego nie widzi i masowała mi jeden bark z jednej strony i żeby drugi pomasować to musiała obejść stół i jak go obchodziła to ręką mi w niego jakby strzeliła dwa razy i się uśmiechnęła. Tak się wystraszyłem że zszedłem ze stołu, ubrałem się i pojechałem do domu. Teraz staram się ją unikać i nie wiem czy z nią o tym pogadać żeby zapomnieć o tym albo coś bo mi jest cały czas wstyd....
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry