• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tatuaże

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Mam jeden na łopatce. Zrobiliśmy sobie z moim najlepszym kumplem bardzo podobne po naszej wspólnej osiemnastce. Niedługo potem tragicznie zmarł, więc ten tatuaż jest dla mnie trochę symboliczny.
U kobiet jakoś nie lubię. To znaczy niech sobie robią co chcą, w końcu to ich ciała, ale gdy tak spojrzę na te dziary to ni to dla mnie ładne, ni pociągające, a niektóre są strasznie odpychające.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Witam,
Pytanie do Pań i Panów, czy oodobaja wam się tatuaże u jednej i drugiej płci? Jak tak to gdzie najbardziej?
Mnie u kobiet jarają podwiązki, kokardki pod pośladkami lub napis „Daddy’s Lil Monster” strasznie mnie to jara chociaż mówią że to kurewskie tatuaże ale mam to gdzieś bo mi się podobają ;) Kalie Roses też ma fajny tatuaż pod pośladkami ;)
Mi się podobają wytatuowane plecy u kobiet
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
Podobają bardzo. U obu płci. Bardziej czarne niż kolorowe.
Nie podobają mi się pojedyncze w ilości hurtowej, jeden obok drugiego, tylko jeden bardzo duży typu rękaw, cała noga, plecy.

Sama nie mam, choć bardzo bym chciała.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
WolfGang Tatuaże Fetysze i perwersje 11
B Pokażcie swoje tatuaże :) Poza tematem 2
S Tatuaże i piercing w miejscu intymnym... Poza tematem 52

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry