• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tatuaże

Mężczyzna

iLovePussy69

Seks Praktykant
Witam,
Pytanie do Pań i Panów, czy oodobaja wam się tatuaże u jednej i drugiej płci? Jak tak to gdzie najbardziej?
Mnie u kobiet jarają podwiązki, kokardki pod pośladkami lub napis „Daddy’s Lil Monster” strasznie mnie to jara chociaż mówią że to kurewskie tatuaże ale mam to gdzieś bo mi się podobają ;) Kalie Roses też ma fajny tatuaż pod pośladkami ;)
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Witam,
Pytanie do Pań i Panów, czy oodobaja wam się tatuaże u jednej i drugiej płci? Jak tak to gdzie najbardziej?
Mnie u kobiet jarają podwiązki, kokardki pod pośladkami lub napis „Daddy’s Lil Monster” strasznie mnie to jara chociaż mówią że to kurewskie tatuaże ale mam to gdzieś bo mi się podobają ;) Kalie Roses też ma fajny tatuaż pod pośladkami ;)
Bardzo mnie jarają tatuaże u Pań , uwielbiam jak kobieta jest prawie cała pokryta tatuażami.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Też lubię, wciagajaca zabawa, z odrobiną bólu, sam mam, po pierwszym przychodzi następny a po nim kolejny, pojedyncze, nie związane specjalnie z sobą ale coś znaczace, bywające przedmiotem przypadkowych nieraz zaczepek.
W aspekcie podniecenia, nie działają na mnie rękawy, całe powierzchnię, obrazy choć częsta są kunsztowne a jeszcze częściej banalne, działają na wyobraźnię tę które są minimalistyczne, dają do myślenia a co za tym idzie do dalszych myśli, fantazji, te są podniecające, im mniejsze i zagadkowe, wręcz minimalistyczne dają do myślenia, kto jaki jest, co robi i w jaki sposób co preferuje, a to już zaczyna być ścieżką podniecenia.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Sam nie mam tatuazu ale podobaja mi sie straszne drobne tatuaze u Pań. Takie dyskrene. Kilka razy widzialem modelki z drobnymi tatuazami na twarzy. Dziala to na mnie mega podniecajaco.
Jestem na urlopie i zauwazylem ciekawy tatuaz u jednej z pan w lokalnym sklepie. Bardzo fajny, drobny wzor i w nietypowym miejscu bo po wewnetrznej strone bicepsa 😍 Pani bardzo piekna, zauwazyla, ze sie na niego i na nia gapie... 🥰
 
Mężczyzna

PatrykJ

Cichy Podglądacz
Tatuatorem ze studia nie jestem ale mam maszynkę profesjonalną i trochę wiedzy i talentu więc ostatnio robiłem żonie diamencik ze skrzydłami na dole bo chciała:D wyszlo spoko ale czekamy aż się zagoi żeby poprawić odcieniami szarego itp (na 1 sesję nie dała rady) mogę podesłać na priv foto jak ktoś chce zobaczyć hehe
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Tatuatorem ze studia nie jestem ale mam maszynkę profesjonalną i trochę wiedzy i talentu więc ostatnio robiłem żonie diamencik ze skrzydłami na dole bo chciała:D wyszlo spoko ale czekamy aż się zagoi żeby poprawić odcieniami szarego itp (na 1 sesję nie dała rady) mogę podesłać na priv foto jak ktoś chce zobaczyć hehe
Ja poprosze! 😍
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
WolfGang Tatuaże Fetysze i perwersje 11
B Pokażcie swoje tatuaże :) Poza tematem 2
S Tatuaże i piercing w miejscu intymnym... Poza tematem 52

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry