• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tatuaże

Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Was też jarają tatuaże, piercing? Czy jakieś inne dziwne rzeczy 😉
Moja była kochanka miała piercing i tatuaże, cholernie mnie jarał piercing w jej sutkach, uwielbiałem je pieścić, zwłaszcza widząc jaką to jej przyjemność sprawia. Tatuaże, które miała na ciele również mnie cholernie kręciły, nadal miło je wspomiam
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Jak laska ma kolczyka w języku i robiąc ci laskę bawi się kutasem i kolczykiem zarazem. Kolczyk w nosie, w wardze, i jakiś fajny w pępku. Są spoko
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Nie. Nie podobają mi się. Moim zdaniem nie uchodzą na kobiecym ciele. Oczywiście to jego ciało, zdrowie, życie, niech każdy żyje i przeżywa je jak chce. Kolorowych tatuaży nie znoszę, biało czarne u faceta jeszcze ujdą. Ogólnie lubię naturalne piękno. I u kobiet i u panów. Sama ich też nie mam.
 
Mężczyzna

krieger

Cichy Podglądacz
Lubię rozbierać kobietę do ostatniego ciuszka i podziwiać jej nagie ciało, więc ewentualny tatuaż tylko irytowałby mnie jako rzecz której nie da się zrzucić. Wyjątkowość i piękno jest w niepowtarzalnych genach i wyglądzie, a nie w tym że ktoś nabazgrał sobie na ciele bohomaza takiego samego jak 1000 osób przed nim.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Pokażcie swoje tatuaże :) Poza tematem 2
S Tatuaże i piercing w miejscu intymnym... Poza tematem 52

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry