• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki na powiększenie penisa

Mężczyzna

Tobiaszrrk

Cichy Podglądacz
Pytanie. Słyszałem o tabletkach na powiekszenie siurka. Czy za pomocą tych tabletek można powiekszyć go w spoczynku czy jedynie podczas erekcji? ;)
 

Aviator1

Seks Praktykant
Zależy jakie tabletki :p Jak sobie kupisz jakieś tanie gówno z allegro to penis nie powiekszy Ci się ani w spoczynku ani w erekcji. NIe ma co oczekiwać dobrych efektów.Te porządniejsze tabletki powiekszają penisa w obu formach I wynika to z ich działani. L arginina zawara w tabletkach zwiększa poziom azotu w organizmie. W czasie podniecenia zwiększa się ilość krwi napływajacej do penisa i ciał jamistych. I dzięki temu penis się zwieksza. Jak ciała jamiste są powiekszone to penis będzie większy rónież w spoczynku Logiczne. Takie działanie maja na przykład penilarge i penis complete. Przy załóżeniu oczywiście,że będziesz brał je regularnie i kuracja będie trwała przynajmniej te 2-3 miesiące.
 

PanTak

Seks Praktykant
Zależy jakie tabletki :p Jak sobie kupisz jakieś tanie gówno z allegro to penis nie powiekszy Ci się ani w spoczynku ani w erekcji. NIe ma co oczekiwać dobrych efektów.Te porządniejsze tabletki powiekszają penisa w obu formach I wynika to z ich działani. L arginina zawara w tabletkach zwiększa poziom azotu w organizmie. W czasie podniecenia zwiększa się ilość krwi napływajacej do penisa i ciał jamistych. I dzięki temu penis się zwieksza. Jak ciała jamiste są powiekszone to penis będzie większy rónież w spoczynku Logiczne. Takie działanie maja na przykład penilarge i penis complete. Przy załóżeniu oczywiście,że będziesz brał je regularnie i kuracja będie trwała przynajmniej te 2-3 miesiące.
Warto dodać, że o ile tabletki "powiększą" -> co dla mnie jest ściemą i chwytem marketingowym -> to nie będzie to trwały efekt.
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Nie powinny. Skład jest bardzo naturalny tak wiec tabletki nie maja szkodzącego działania. Chociaż wiadomo,ze pewne efekty uboczone mogą być. Brałem tabletki penilarge pól roku temu. No i w pierwszym miesiącu i w drugim w sumie tez miewałem mega duże erekcje ale niekoniecznie w sytuacjach jakich chciałbym je mieć. Były nie do opanowania trochę ale nastawiłem się na to bo na innym forum chłopaki opisywali ,ze mieli takie efkety To jednak miła.Penis zaczął się powiekszać dopiero w drugim miesiącu. Powiekszył się 3 cm na długości. Teraz jest jakieś 4 miesiące od czasu jak przestałem brać tabletki. Trochę się obawiam,że penis z czasem powróci do poprzedniej wielkości ale jak na razie się nie zmniejsza. Największy jest w eekcji. W spoczynku powiekszył sie niewiele bo 2cm. Ale powiekszył się i to widać gołym okiem.
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Nie. NIe nie miałem żadnych rozstępów. Żel używałem ale dlatego,że dostałem w gratisie z tabletkam jakie kupiłem (dla oszczędnosci kupiłem sobie cały zestaw).
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Widziałam ostatnio niezły tekst, który zahacza o świąteczny klimat, a per analogiam można zastosować również i tu ;)

"Pozwólcie dzieciom wierzyć w św. Mikołaja. Wy wierzycie w moc kremów na cellulit i jakoś nikt Was z błędu nie wyprowadza."

😉
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja zażywam member xxl, kupiłem ze względu na wiek (pesel mam już wysoki) a nie celem powiekszania. Tabletki na bazie ziołowej, zwiększają przepływ krwi i rzeczywiście erekcje są lepsze (chociaż jako takich problemów z nią nigdy nie miałem). Zauważyłem po ok 2 miesiącach że penis zrobił się wyraźnie grubszy a żona ciaśniejsza (sama też to zauważyła). Długości nie mierzę, po znalezieniu tematu o wielkości członka zmierzyłem z ciekawości ale już tego nie powtórzyłem. Producent zaleca 6-cio miesięczną kurację, zmierzę wtedy i zobaczę czy nie ściemniają.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry