• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki harmonet

enigma

Cichy Podglądacz
mam takie pytanie.. biore harmonet od miesiaca (sa to moje 1 tabletki).. czuje sie dobrze, wszystko jest wporzadku.. zauwazylam jedynie zmiane wielkosci biustu tzn powiekszyl sie (jak u wiekszosci kolezanek, ktore biora tabsy) -niepokoi mnie to, ze przez ten caly miesiac piersi bolaly mnie i bola nadal tak jak przed okresem..... i teraz nie wiem czy jest to zwiazane z tym, ze urosly(= wtedy sa wrazliwe) czy moze to opisana w ulotce tkliwosc piersi (dzialania niepozadane) i mam zmienic lek... (?)
 

p1tbull

Seks Praktykant
Jezeli bylas u ginekologa i powiedzial ci ze te sa dla ciebie dobre to niepowinnas sie martwic rkoro wyczytalas taki skotek uboczny z ulotki, z drugiej strony moze warto sie przejsc do lekarza i powiedziec co i jak... moze ci cos innego przepisze.
 

młoda

Podrywacz
Miałam dokładnie to samo przez pierwszy miesiąc brania Diane35 - przy dotknięciu piersi wyłam z bólu :cry: , nie mogłam biegać, musiałam spać na plecach i w miękkim staniku, a w dzień chodzić bez, a do tego dosłownie czułam jak piersi rosną mi "w rękach". Już chciałam tabsy wyrzucić w cholerę, ale po miesiącu na szczęście ból przeszedł, ale biuścik jeszcze rósł przez 2 miesiące :D
Nie martw się tym, tym bardziej, że to Twoje pierwsze opakowanie, czy też właśnie zaczynasz drugie :) Zacznij się tym martwić dopiero po trzecim miesiącu, ponieważ tyle trwa przystosowywanie się organizmu do tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam :)
 

enigma

Cichy Podglądacz
nie no.. az tak zle ze mna nie jest :) nie czuje wielkiego dyskomfortu.. po prostu obserwuje siebie i odczuwam delikatny bol.. moze nawet mniejszy niz przed okresem.. jednak wiem, ze cos tam sie dzieje i jest to ingerencja tabletek.. co do lekarki hm.. kiedy przepisywala tabletki-zbadala i zapytala tylko kiedy teraz zaczne nowy cykl.. oraz czy nie chcialabym sprobowac takich tabletek... no i gdyby cos bylo nie tak mam sie ponownie zglosic ... to caly wywiad :/ na szczescia z harmonetem nie ma problemow...
uspokoilas mnie :))) dziekuje
zaczekam jeszcze miesiac lub 2 i wtedy najwyzej (oby nie) pomysle o zmianie
wielkie thx :*
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry