• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki Cilest i przeziębienie

Status
Zamknięty.

madzia

Podrywacz
z ta ulotka to chyba moja wina bo zażartowałam i napisałam od czego sa ulotki. Gonia nie unos sie tak. Chłopak się chce dowiedzieć (tym bardziej że ulotke pewnie ma jego dziewczyna) ogólnie co może źle wpłynąć na tabletki. W ulotce raczej jest pisane o składnikach niektórych lekarstw... to już troszkę wieksza filozofia :D
 

gonia

Erotoman
to nie zmienia faktu ze ludzie sa coraz bardziej leniwi
niedługo zaczna zadawac pytanie czy to zle ze zrobil taka a nie inna kupe :/
 

sii

Biegły Uwodziciel
ta ciekawe jak ty bys sie czula szukajac pomocy na forum i by ci powiedzieli ze leniwa jestes bo nie masz wiedzy na ten temat i przeciez to takie proste odszukac odowiedz gdzies indziej :/
 

Szarka

Erotoman
ja bym się zawstydziła i pomyślała sobie, że czas najwyższy wziąść się do roboty ... owszem forum jest po to aby dyskutować na różne tematy i problemy ale podstawową wiedzę, jeżeli człowiek współżyje powinien mieć.
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
ta ciekawe jak ty bys sie czula szukajac pomocy na forum i by ci powiedzieli ze leniwa jestes bo nie masz wiedzy na ten temat i przeciez to takie proste odszukac odowiedz gdzies indziej :/
jakbym miala zadawac pytanie to na takie na ktore naprawde nigdzie indziej nie mogłabym znalezc odpowiedzi a jesli odpowiedz jest pod reka to co juz sie nie chce nic czytac :>
 

gonia

Erotoman
nie nie przewaznie
jesli ktos potrzebuje porady to znajdziesz to gdzies indziej?
wiesz co w ogole to nie mam ochoty czytac Twoich postow bo sa beznadziejne szkoda ze nie ma opcji ignorowania wypowiedzi innych :>
 

sii

Biegły Uwodziciel
wiekszosc rozwiazan problemow znajdzie sie za pomoca tkaich glupich google lub na innych portalach o podobnej tematyce ? zreszta prosze bardzo tutaj koelga tez szukal pomocy . i klutnia sie toczy na temat tego ze on leniwy jest bo do ulotki zagladac mu sie nie chce. a w koncu pomocy szukal to gdzie ma napisac

ps. za to twoje posty sa o niebo lepsze i tryskaja madroscia

,,cos jeszcze ?"

,,jeszcze cos ?"
 

madzia

Podrywacz
dajcie spokój!!!!!!!! jedni by szukali w ulotkach inni na google... jeszcze inni gdzie indziej... a co za różnica napisać na forum czy wyszukać w przeglądarce? I to i to to internet :) zresztą na google pewnie dużo wyszukałoby właśnie stronek z forum...

nie ma co się kłócić. Chłopak chciał się poradzić bo może stwierdził że będziemy wiedzieć coś na ten temat i mu odpowiemy!!

to tak samo jakbysmy nie mogli zapytać np o "jakie prezerwatywy najlepsze" po co pytać na forum jak można się tego dowiedzieć z innych źródeł-np znajomych. Pytanie numer 2 "Spóźnia mi się okres, kochałam się bez zabezpieczenia. Jaka jest możliwość że zaszłam w ciążę kiedy miałam wtedy dni niepłodne?" Po co ma się ktoś o to pytać jak ma inne źródła informacji... np lekarz!
PARANOJA ! już nie przesadzajcie. Forum jest po to by pytać! Pytać i dostać odp a nie "masę krytyki".
 

gonia

Erotoman
ie widze zeby ktos sie klocic zreszta uwazam ten temat za zamkniety i zbedne sa komentarze ciagle te same caly czas to samo czytam
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry