• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki Cilest i przeziębienie

Status
Zamknięty.

MATIsmg

Nowicjusz
Moja dziewczyna zaczeła brac tabletki antykoncepcyjne (Cilest) pierwszy raz. Tego samego dnia kiedy wzieła pierwsza tabletke (pierwszy dzien okresu) przeziębiła się (katar, lekko głowka boli). Dzisiaj trzeci dzien okresu jest i jeszcze jest lekko przeziebiona. I chciałbym sie zapytac czy przeziebienie jakos wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych? Może osłabic ich działanie ? A moze inne powikłania O thX z góry : )

Aha i jeszcze jedno....branie tabletek typu gripex, aspiryna cos moga spowodowac O: ? thX
 

Szarka

Erotoman
hmm a mnie lekarz mówił, że uspokajające i nasenne nie - ale antybiotyk, biegunka, wymioty jak najbardziej
 

ted

Biegły Uwodziciel
Szczerze mowiac ja tez nie slyszalem o nasennych, chociaz moze sa jakies ktorych sklad koliduje z tabletkami anty.
 

madzia

Podrywacz
a od czego jest ulotka? tam wszystko pisze jaki leki, jakie składniki :) poczytać i już się wszystko wie :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
No coz najczesciej korzysta sie z forum kiedy nie ma sie do kogo zwrocic badz sie wstydzi tego. Oczywiscie pytac mozna ale kiedy ifnormacja jest na wyciagniecie reki to mozna samemu sprawdzic.
 

gonia

Erotoman
po 1 nie musisz wysylac 2 postow tej samej tresci po 2 tak jak ted napisal odpowiedz na to pytanie mozesz prawdopodobnie znalezc w ulotce ale z czytego lenistwa nie chce ci sie bo wygodniej jest napisac na forum i poczekac az ktos cos odpisze :>
 

sii

Biegły Uwodziciel
w takim razie pod tym adresem powinien byc odnosnik do google albo yahoo - ale cos mi sie wyadje ze z czystego nierobstwa ludzie tu wchodza zamiast szukac - zawsze jest inny sposob znalezienia informacji
 

gonia

Erotoman
tak sii zawsze jest inny sposob znalezienia pomocy ale czasami niektore osoby sie moze po prostu wstydza.. ale jak mozna wstydzic zajzec sie do ulotki?
 

sii

Biegły Uwodziciel
nie to chcialem przekazac - moja wypowiedz wyzej wlasnie byla bardziej z takim sensem napisana ze wlasni epo to jest forum ze wiekszosc o ile nie wszystkie informacje mozna znalezdz poza nim - wiec po jaka cholere krytykowac ludzi ze do ulotki nie chca zajzec
 

gonia

Erotoman
a co by ci zaszkodzilo zajzec do ulotki? po taka cholere krytykuje bo to cholera czyste lenistwo jest
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry