• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki antykoncepcyjne - krwawienie

Mężczyzna

Tsipek

Cichy Podglądacz
Cześć. Moja dziewczyna zaczęła brać tabletki, w drugim tygodniu zaczęły się problemy -> Lekkie plamienie, z dnia na dzień cały czas się nasila. Obecnie jest to 7 dzień z rzedu. Jesteśmy za granicą i nie mamy możliwości iść do lekarza, jedynie teleporada...
Chciałbym zapytać, czy to normalne, jeśli nie, co robic?
 

riva

Cichy Podglądacz
Cześć, zjawisko jak najbardziej normalne, tym bardziej w sytuacji kiedy kobieta zaczyna brać tabletki. Organizm musi się przestawić.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Całkowicie normalne. Trzeba dać czas. Organizm musi się przestawić do nowego trybu funkcjonowania. Upławy przez jakiś czas u Niej będą, z czasem wszystko samo powinno ustąpić. Dajcie sobie czas. Najważniejsze jest to aby antykoncepcja hormonalna była "na miarę szyta" do jej organizmu- idealnie dopasowana. Twoja kobieta przyjmuje tabletki dwuskładnikowe, czy tzw. mini pigułkę (tabletke jednoskładnikową)? To są okresowe plamienia, spokojnie :)
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Tak jak wyżej inne osoby piszą, to normalne zjawisko. Jak ja zaczynałam brać to w pierwszym miesiącu plamienia trwały przez 3 tygodnie, później już się nie pojawiały :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry