• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki antykoncepcyjne a przerwa

covlad

Cichy Podglądacz
Witam,

Moja partnerka nie wykupiła nowej paczki tabletek na czas. Akuraty był okres świąteczny i nie udało się znaleźć nic na daną chwilę. 3 dni po zakończeniu okresu dostała "krwawienia po odstawieniu".
Teraz pytanie - czy brać od razu następną paczkę tabletek, czy czekać do kolejnej miesiączki?

Tak, wiem że najlepiej to skonsultować z lekarzem, proszę zachować takie odpowiedzi dla siebie.

Pozdrawiam
 

covlad

Cichy Podglądacz
tak, brala bez przerwy, takie dosc nowe z mala iloscia hormonow. niby nie trzeba robic przerw. ja jej proponuje zrobic juz przerwe do nastepnej miesiaczki, ale ona chce juz zaczac brac nastepne (kilka dni przerwy)
 
B

Basia

Guest
wg mnie Twoja dziewczyna ma racje - kilka dni przerwy co prawda powoduje że zabezpieczenie nie bedzie skuteczne ale lepiej tak niż dopiero za miesiąca (zbytnio rozreguluje się organizm) - ale zaznaczam nie jestem lekarzem i nigdy nie brałam tych bez przerw. Jednak bezpieczniej będzie faktycznie pójść do lekarza bo on wie i jaką dawkę hormonów przyjmuje i co będzie najkorzystniejsze bo teraz chodzi o jej organizm a nie o samo zabezpieczenie ( tak wiem wiem zdajesz sobie z tego sprawę ale musiałam :p)
 

covlad

Cichy Podglądacz
dziękuję za szczerą opinię ;) nie będę nalegać w takim razie zrobi jak uważa. wydaje mi się Basiu, że jest sens w tym co piszesz. Pozdrawiam
 
B

Basia

Guest
covlad tyle że nie wszystko opiera się na logice - może ktoś coś napisze kto konkretnie takie tabletki ma to będzie potwierdzenie (lub zaprzeczenie)

i nie ma za co :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry