• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Swingowanie, a sporadyczne zabawy z kimś innym.

Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Witajcie,
Od ponad roku przeglądamy tutaj różne tematy i co raz częściej pojawiają się zagadnienia dotyczące:
- trójkątów (1K2M, 2M1K)
- fantazji o oddawaniu żon
- fantazji kobiet o zaproszeniu do łóżka drugiej kobiety, itp.
- zapytań jak namówić drugą stronę na takie zabawy!

Zastanawiamy się, drodzy forumowicze czy są to jednorazowe fantazje do realizacji czy są tutaj użytkownicy, których zastanawia nieco głębiej tematyka Swingowania?
Swing w Polsce przez ostatnie 5 lat rozwinął się kilkukrotnie mocniej niż przez poprzednie dziesięciolecia. :)

W tej tematyce jesteśmy już od 12 lat, tak więc jeśli są osoby, których temat Swingu chodź troszeczkę zaciekawił i potrzebowałyby więcej wiedzy w tym zakresie lub macie jakiekolwiek zapytania, to chętnie odpowiemy.
Przeprowadziliśmy już kilka Warsztatów dla początkujących i trochę osób wprowadziliśmy w świat Swingu, które wcześniej nie miały pojęcia jak to wygląda. :)
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Swing fajna sprawa:)nie miałam ale super jak są takie otwarte pary i dobrze się bawią,dla mnie sex przy partnerze to nie zdrada.Jedyny problem to się dopasować bo ciężko znaleźć kogoś, jednak większość facetów wkurza jak ktoś się na ulicy popatrzy na ich dziewczynę a co dopiero 🤪co mnie irytuję w związkach to że faceci preferują tylko jeden trójkąt rzecz jasne MKK i to jest irytujące ten egoizm.
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Swing fajna sprawa:)nie miałam ale super jak są takie otwarte pary i dobrze się bawią,dla mnie sex przy partnerze to nie zdrada.Jedyny problem to się dopasować bo ciężko znaleźć kogoś, jednak większość facetów wkurza jak ktoś się na ulicy popatrzy na ich dziewczynę a co dopiero 🤪co mnie irytuję w związkach to że faceci preferują tylko jeden trójkąt rzecz jasne MKK i to jest irytujące ten egoizm.
Witaj,
Oczywiście, znajdą się faceci, którzy dopuszczają myśl o zabawie z drugą kobietą (2K1M) ale już w odwrotną stronę mają opory. Kwestia taka, z czego te opory się biorą, jakie mają obawy, wątpliwości, itp. Wszystko jest do przegadania. Jeśli natomiast wynika to z tego, że on z inną kobietą chciałby bardzo ale do swojej kobiety nie dopuści nikogo obcego (pies ogrodnika) - to tutaj nie ma już mowy o zagłębianiu tematyki dalej. :)

Jednakże częściej spotykam facetów, którzy chętnie popatrzyliby na to, jak ich kobieta za zgodą bawi się z innym, tak więc nie do końca faceci preferują tylko jeden typ trójkątów, a jeszcze lepiej tak jak wspomniałem - zamiast trójkątów wybrać układ 2K2M. :)

Jestem również pewny, że przy odpowiednim poruszeniu tematu przez pary, nakierowaniu delikatnym na tematykę Swingu, przynajmniej 30% (średnio jedna na trzy pary) - zagłębia się w ten temat nieco bardziej. Ludzie są otwarci na nowe doznania - ale blokuje ich strach przed niepewnością.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry