• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sukienka, pończoszki i szpilki...

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jest takie powiedzenie :" W tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz".

Tak dbamy oboje o sferę erityczną w naszym związku. Jesteśmy po przejściach. Teraz wiemy oboje, co to miłość. Wiemy co to o seks.
Po przejściach z innych zwązków? Chociaz to nie reguła... bardzo dobrze i cieszcie się sobą. :)
 
Kobieta

TylkoMy

Seks Praktykant
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was ma lub wie gdzie kupić koronkowy pas do pończoch że złotymi łańcuszkami do zapinek? Znalazłam w necie, ale już niestety brak w magazynie.

O taki pas pyram:
 
Kobieta

TylkoMy

Seks Praktykant
Mąż zaprosił mnie na kawę po pracy. Pojechałam w umówione miejsce. Kocham Go....
. .. szept do ucha w przy kawiarnia um stoliku - wiesz kochanie - dzisiaj nie mam majteczek..
Niebawem koniec pracy.
To będzie nasz Resetweek. W łazience przygotowałam się na ten wyjazd.
Biała koszula, spódniczka mini w kolorze burgund, pas, pończochy ze szwem, szpilki, biżuteria i perfumy. To wszystko co mam na sobie. W torebce 3 zabaweczki. Jedną już na swoim miejscu. O 14. przyjedzie po mnie mąż. Wyjazd 350 km od domu. To będzie namietna podróż 🌹
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Niebawem koniec pracy.
To będzie nasz Resetweek. W łazience przygotowałam się na ten wyjazd.
Biała koszula, spódniczka mini w kolorze burgund, pas, pończochy ze szwem, szpilki, biżuteria i perfumy. To wszystko co mam na sobie. W torebce 3 zabaweczki. Jedną już na swoim miejscu. O 14. przyjedzie po mnie mąż. Wyjazd 350 km od domu. To będzie namietna podróż 🌹
Zapowiada się naprawdę gorąca podróż 😁
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Panie, panowie.
Czy macie czasem tak (czy wasze żony), że wybieracie z garderoby cholernie seksownego rzeczy - nylonowe pończochy, pas do nich, polbiustonosz lub półgorset kozaki do połowy uda na wysokiej szpilce, i zapraszacie męża / partnera gdzieś na miasto? Na to tylko płaszczyk.
Mało który facet odróżnia pończochy od rajstop czy sukienkę od spódnicy a Wy wymagacie żeby znali pojęcia "półbiustonosz" czy "półgorset"? Dla 90 procent facetów, każde pończochy czy rajstopy to "nylony"... ;-)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Mało który facet odróżnia pończochy od rajstop czy sukienkę od spódnicy a Wy wymagacie żeby znali pojęcia "półbiustonosz" czy "półgorset"? Dla 90 procent facetów, każde pończochy czy rajstopy to "nylony"
Skąd to stwierdzenie?
Dla mnie odróżnienie pończoch od rajstop to łatwizna. Tak jak odróżnienie sukienki od spódnicy.
Aczkolwiek półbiustonosz i półgorset już nie są tak oczywiste, i musiałbym zobaczyć, jak to wygląda.
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Skąd to stwierdzenie?
Dla mnie odróżnienie pończoch od rajstop to łatwizna. Tak jak odróżnienie sukienki od spódnicy.
Aczkolwiek półbiustonosz i półgorset już nie są tak oczywiste, i musiałbym zobaczyć, jak to wygląda.
Dla Ciebie tak, ja też doskonale wiem czym się różni jedno od drugiego (mało tego. "Na oko" potrafię z dosyć dużą dokładnością powiedzieć czy mijana Kobieta ma na sobie pończochy czy rajstopy). Ale wystarczy zajrzeć na jakikolwiek portal typu zbiornik czy datezone żeby się o tym przekonać...
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Mój Kochany doskonale rozróżnia takie rzeczy. Często kupuje mi rajstopy, pończochy, pończochy że szwem, pończochy nylonowe, pasy do pończoch, i in.
No i dlatego napisałem że są faceci którzy to rozróżniają. Niestety wielu i tak nie wie jak nazywaj się poszczególne części damskiej garderoby...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Mój Kochany doskonale rozróżnia takie rzeczy. Często kupuje mi rajstopy, pończochy, pończochy że szwem, pończochy nylonowe, pasy do pończoch, i in.
Moja żona kiedyś nosiła tylko rajstopy. Pierwsze pończochy ja jej kupiłem, pamiętam były białe samonośne. Teraz żona często zakłada pończochy oczywiście ku mojej radości 🥰
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry