• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stulejka, czyli ukryty ptaszek

Mężczyzna

Stulejowy

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim 👋
Temat ten kieruję do wszytkich facetów ze stulejką, albo tych których ona kręci.
Jestem pewien, że jest wielu facetów, którzy takową stulejkę posiadają, ale siedzą cicho, bo się wstydzą lub boją opinii innych, lub myślą (tak jak ja do niedawna), że nie ma z tym prawie nikogo innego.

Osobom nie zainteresowanym tym tematem, lub mających zamiar hejtować na prawo i lewo, podziękuję - po prostu omińcie ten temat.

Na początku zaznaczę, że doskonale wiem co to stulejka, bo sam ją posiadam. Wiem, że to schorzenie, które "powinno" być jak najszybciej wyleczone poprzez szybki zabieg. Miałem z tym doczynienia, ale w ostatniej chwili się wycofałem, bo wiem, że tego nie odwrócę, a mogę to zrobić w każdej chwili.
Uważam, że dbam o swoją higienę wystarczająco dobrze, aby nie nabawić się, żadnych problemów zdrowotnych. Moje zdrowie, moja sprawa.

Temat utworzyłem, ponieważ uważam, że takie penisy są wyjątkowe. Każdy może wyglądać zupełnie inaczej i nie mówię tu o wielkości itp. Jest to podniecające i chętnie pogadam z facetami z takimi sprzętami. Ciekawi mnie jak to wygląda u Was. Miałem okazję pogadać już z kilkoma osobami i chętnie poznam, więcej nowych osób, bo tak jak wspomniałem, wiem że jest nas dużo.
Jeśli chcesz chętnie powymieniam się zdjęciami z weryfikacją oczywiście.

Zapraszam do dyskusji tutaj lub w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Miałem stulejke i pozbyłem się jej tylko jak skończyłem 18. Miałem przez nią problem podczas seksu, tzn prezerwatywa z każdym wejściem w szparkę się naciągała razem z napletkiem przez co szybko pękała. Jedyne czego mi brakuje to przyjemnego uczucia palca między żołędziem a napletkiem.
 
Mężczyzna

Stulejowy

Cichy Podglądacz
Żadnego. Mam pełną stulejke, bez widoku na grzybka i myślę że dlatego. Jeśli to miałoby miejsce, na pewno zdecydowałabym się na usunięcie od razu 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry