• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy艂膮cznie dla doros艂ych. Je偶eli nie jeste艣 pe艂noletni, lub nie chcesz ogl膮da膰 tre艣ci erotycznych koniecznie opu艣膰 t膮 stron臋.

Stulejka, czyli ukryty ptaszek

M臋偶czyzna

Stulejowy

Cichy Podgl膮dacz
Cze艣膰 wszystkim 馃憢
Temat ten kieruj臋 do wszytkich facet贸w ze stulejk膮, albo tych kt贸rych ona kr臋ci.
Jestem pewien, 偶e jest wielu facet贸w, kt贸rzy takow膮 stulejk臋 posiadaj膮, ale siedz膮 cicho, bo si臋 wstydz膮 lub boj膮 opinii innych, lub my艣l膮 (tak jak ja do niedawna), 偶e nie ma z tym prawie nikogo innego.

Osobom nie zainteresowanym tym tematem, lub maj膮cych zamiar hejtowa膰 na prawo i lewo, podzi臋kuj臋 - po prostu omi艅cie ten temat.

Na pocz膮tku zaznacz臋, 偶e doskonale wiem co to stulejka, bo sam j膮 posiadam. Wiem, 偶e to schorzenie, kt贸re "powinno" by膰 jak najszybciej wyleczone poprzez szybki zabieg. Mia艂em z tym doczynienia, ale w ostatniej chwili si臋 wycofa艂em, bo wiem, 偶e tego nie odwr贸c臋, a mog臋 to zrobi膰 w ka偶dej chwili.
Uwa偶am, 偶e dbam o swoj膮 higien臋 wystarczaj膮co dobrze, aby nie nabawi膰 si臋, 偶adnych problem贸w zdrowotnych. Moje zdrowie, moja sprawa.

Temat utworzy艂em, poniewa偶 uwa偶am, 偶e takie penisy s膮 wyj膮tkowe. Ka偶dy mo偶e wygl膮da膰 zupe艂nie inaczej i nie m贸wi臋 tu o wielko艣ci itp. Jest to podniecaj膮ce i ch臋tnie pogadam z facetami z takimi sprz臋tami. Ciekawi mnie jak to wygl膮da u Was. Mia艂em okazj臋 pogada膰 ju偶 z kilkoma osobami i ch臋tnie poznam, wi臋cej nowych os贸b, bo tak jak wspomnia艂em, wiem 偶e jest nas du偶o.
Je艣li chcesz ch臋tnie powymieniam si臋 zdj臋ciami z weryfikacj膮 oczywi艣cie.

Zapraszam do dyskusji tutaj lub w wiadomo艣ci prywatnej.
Pozdrawiam

M臋偶czyzna

sprezysty555

Cichy Podgl膮dacz
Mia艂em stulejke i pozby艂em si臋 jej tylko jak sko艅czy艂em 18. Mia艂em przez ni膮 problem podczas seksu, tzn prezerwatywa z ka偶dym wej艣ciem w szpark臋 si臋 naci膮ga艂a razem z napletkiem przez co szybko p臋ka艂a. Jedyne czego mi brakuje to przyjemnego uczucia palca mi臋dzy 偶o艂臋dziem a napletkiem.

M臋偶czyzna

Stulejowy

Cichy Podgl膮dacz
呕adnego. Mam pe艂n膮 stulejke, bez widoku na grzybka i my艣l臋 偶e dlatego. Je艣li to mia艂oby miejsce, na pewno zdecydowa艂abym si臋 na usuni臋cie od razu 馃槈