• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

To chyba nie stulejka?

**mis**

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich nie mam pojecia czy to stulejka naczytałem się tego na forum, ale wydaje mi się, że to nie stulejka. Napletek z żołędzia schodzi mi ok's , mój problem polega na tym, że jak mam penisa w zwodzie, moge zdjąść skórkę ale pochwili sama naciąga mi się na żołędzia nie wiem co mam z tym zrobić czy to jest nadal stulejka Może , którejś partii napletka nie mam dobrze rozcągniętej, a dokładnie mam na myśli wędzidełko bo jak już ściągne napletek z żołędzia i pociągne mocniej to wędzidełko robi się białe, czy jest jakiś sposób żeby je rozciągnąć czy to wina mojego penisa, że skórke mam dłuższą niż jego wielkość Prosze o pomoc, pozdrawiam.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
To nie jest stulejka. Może to być po prostu niepełny wzwód i dlatego napletek Ci się zsuwa z powrotem.
 

**mis**

Cichy Podglądacz
Młody18 napisał:
To nie jest stulejka. Może to być po prostu niepełny wzwód i dlatego napletek Ci się zsuwa z powrotem.

A słyszałem od paru osób zaufanych, że to może być spowodowane tym, że jestem prawiczkiem czy to może być prawda :?:
 

**mis**

Cichy Podglądacz
Młody18 napisał:
Powiem tyle, że znajomi robią Cię w bambuko, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Skoro tak jest to prosze mi jasno wtłumaczć dlaczego jest tak , Ty stwierdziłeś , że to jest od tego że nie mam pełnego wzwodu, a co sądzą na ten temat inni musze czuć się pewnie i dlatego pytam?
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Powiem Ci tyle ani trądzik, ani zsuwający się napletek nie mają nic wspólnego z tym, że się jest np. prawiczkiem. Przyczyn trądzików jest dużo, może to być np. zła gospodarka hormonalna, uczulenie na coś itp. A odnośnie zsuwającego się napletka, skoro możesz go naciągnąć do końca to, to nie jest stulejka, chyba że masz może końcówkę napletka przyczepioną do żołędzi. Jak to jest?? Po odsunięciu napletka widzisz całą żołądź czy tworzy ona jakby jednolitą całość z trzonem prącia?? Bo jeżeli nie widzisz całej żołędzi to czeka Cię drobny zabieg chirurgiczny i już napletek nie będzie Ci się zsuwał, a jeżeli widzisz całą żołądź i mimo to zsuwa Ci się napletek spowrotem w czasie wzwodu, to masz niepełny wzwód.
Wiesz swoją drogą ciężko nam coś tu powiedzieć na 100% skoro się nie widzi problemu :p
 

**mis**

Cichy Podglądacz
ściągam napletek całkowicie tylko jak mam już penisa w zwodzie to też moge zdjąść tylko ten napletek jak zdejmę do końca to jak puszczę to zaraz go mam przy żołędziu więc chyba jest wszystko ok?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry