• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strap-on / fisting, dziewczyny co myślicie o dominacji analnej nad facetem?

Latika

Biegły Uwodziciel
Założyłeś też wątek, w którym szukasz kobiety, która to lubi. To jak to jest? Szukasz, czy chcesz uzyskać radę jak zdradzić te swoje fantazje obecnej?
 

Weee

Cichy Podglądacz
Sadze, ze jak sie lubi rzniecie w dupke to ok. Gorzej jak sie nie lubi a dziewczyna koniecznie chce sprobowac i na walentynki wyskakuje z fiutem na pasku... Tekst "Kochanie, mam dla ciebie niespodzianke!!" nabiera zupelnie innego znaczenia:rolleyes:
Intrygujący prezent walentynkowy.... hm...
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Sorry, ale nowy wpis Tomka wziełam za ten stary czy jakos tak i tu nie zajrzałam :p I bez jaj, ja sie nie obrazam, co najwyzej strzelam focha z potrojnym przytupem:rolleyes::p
A Ty Rikke spróbowała bys?😏
Ale sprobowałabym co?
a) Wyskoczyc w walentynki z fiutem na pasku krzyczac "Niespodzianka!! Wypnij sie kochanie!!!"
b) Ogolnie zerznac w dupke faceta
c) Zerznac w dupke ciebie, bo to było pytanie - propozycja?

:p
 

Weee

Cichy Podglądacz
Mmmm odpowiedź A jest najbardziej romantyczna i szalona. Odpowiedź C mohe wyslac w prywatnej wiadomości...Chcialem ogolnie poznać twoje zdanie czy w związku chciala byś się zamienić rolami? Może coś temat ruszy z kopyta😉
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Hmm mnie interesuje jakbys odpowiedziala na podpunkt b ;)
Kazuya, juz znalazłam, chyba ze nie o to ci chodziło :p
Nie miałam jeszcze okazji usłyszec od faceta takiego szczerego i płynacego prosto z serca "przelec mnie w pupe kochanie". Ale gdyby sie tak zdarzyło, to mysle ze mogłabym w to wejsc :p Po przedyskutowaniu szczegołow i hasła bezpieczenstwa oczywiscie :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry