• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strap-on / fisting, dziewczyny co myślicie o dominacji analnej nad facetem?

Mężczyzna

Szybkimichal12

Cichy Podglądacz
ciezko znalezc dziewczyne z takimi fantazjami sam szukam i nic z tego pustka totalna malo dziewczyn ma takie fantazje wola zwyczajne zwiazki albo gdy facet dominuje
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Ludzie maja rozne fantazje, czesto głeboko poukrywane w swoich głowach, dlatego czasami mozna byc z kims długo i nie miec pojecia co te osobe naprawde kreci. A szkoda, bo jednak seks nie jest jednowymiarowy i to co czyni go tak bardzo przyjemnym, to miedzy innymi odkrywanie siebie nawzajem i probowanie czegos nowego :)
A teraz ja jestem ciekawa, co powiesz na taka sytuacje? ;)

Dwie cipy i koleś.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Weszłam w ten wątek choć to raczej nie moja bajka... raczej...
Co myślę?
Ciekawa jestem jakich macie partnerów 😁
Czy facet który chce być posuwany w dupsko przez swoją kobietę jest zniewueściały
czy przestymulowany typowymi bodźcami seksualnymi?
Czy samiec alfa może mieć takie potrzeby?
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz
Weszłam w ten wątek choć to raczej nie moja bajka... raczej...
Co myślę?
Ciekawa jestem jakich macie partnerów 😁
Czy facet który chce być posuwany w dupsko przez swoją kobietę jest zniewueściały
czy przestymulowany typowymi bodźcami seksualnymi?
Czy samiec alfa może mieć takie potrzeby?
Tak samiec alfa może mieć takie potrzeby, po postu jesteśmy bardzo zboczeni 🤣
 
Mężczyzna

robhaj

Cichy Podglądacz
Ludzie maja rozne fantazje, czesto głeboko poukrywane w swoich głowach, dlatego czasami mozna byc z kims długo i nie miec pojecia co te osobe naprawde kreci. A szkoda, bo jednak seks nie jest jednowymiarowy i to co czyni go tak bardzo przyjemnym, to miedzy innymi odkrywanie siebie nawzajem i probowanie czegos nowego :)
A teraz ja jestem ciekawa, co powiesz na taka sytuacje? ;)

Z chęcią bym przystał na takie coś a może i później na was dwóje jak by się udało 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry