• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strap-on / fisting, dziewczyny co myślicie o dominacji analnej nad facetem?

Kobieta

Rikke

Dominujący
Ludzie maja rozne fantazje, czesto głeboko poukrywane w swoich głowach, dlatego czasami mozna byc z kims długo i nie miec pojecia co te osobe naprawde kreci. A szkoda, bo jednak seks nie jest jednowymiarowy i to co czyni go tak bardzo przyjemnym, to miedzy innymi odkrywanie siebie nawzajem i probowanie czegos nowego :)
A teraz ja jestem ciekawa, co powiesz na taka sytuacje? ;)

 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Bardzo podniecajace hmm i powiem Ci ze chcialbym byc w takiej konfiguracji zarowno na miejscu jednego jak i drugiego kolesia... ;) ja nie mam problemu z mowieniem o swoich fantazjach, moja ostatnia partnerka wiedziala o wszystkim. A Ty chcialabys byc na miejscu tej blondynki ? ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Rikke, a czy sama byś zaproponowała facetowi pegging i powiedziała mu: "Teraz pobawię się twoją dupką"?
Dobrze jest, gdy kobieta inicjuje seks i różne zabawy. Faceci uwielbiają być uwodzeni i lubią, gdy kobieta przejmuje inicjatywę i kontrolę.
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Jestem całkowicie za.... :devilish:

Ewn0rixWEAITpnY

Ewn0zGEWUAk-jKI

Ewn04E4W8AwQ3-l
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Pięknie!!! Drugą fotka rewelacyjna!! Widać RedmysteryIzabel jesteś w temacie i znasz się na rzeczy...za pewne długo bym się nie zastanawiał , tylko poddał spelnieniu fantazji...
 

ada123

Cichy Podglądacz
Ludzie maja rozne fantazje, czesto głeboko poukrywane w swoich głowach, dlatego czasami mozna byc z kims długo i nie miec pojecia co te osobe naprawde kreci. A szkoda, bo jednak seks nie jest jednowymiarowy i to co czyni go tak bardzo przyjemnym, to miedzy innymi odkrywanie siebie nawzajem i probowanie czegos nowego :)
A teraz ja jestem ciekawa, co powiesz na taka sytuacje? ;)

Uwielbiam
A lubisz przebierać go za kobietę lub kazać mu się ubierać w damskie ciuchy lub chociaż bieliznę? Tzn. robić mu feminizację?
Część domin uwielbia to robić uległym.
Tak , przebiera się dla mnie w damskie ciuszki i ma nawet szpilki, lubię robić z niego dziwkę
 
Mężczyzna

Łowca_przygod

Cichy Podglądacz
Ludzie maja rozne fantazje, czesto głeboko poukrywane w swoich głowach, dlatego czasami mozna byc z kims długo i nie miec pojecia co te osobe naprawde kreci. A szkoda, bo jednak seks nie jest jednowymiarowy i to co czyni go tak bardzo przyjemnym, to miedzy innymi odkrywanie siebie nawzajem i probowanie czegos nowego :)
A teraz ja jestem ciekawa, co powiesz na taka sytuacje? ;)

Fajnie to wygląda. Jako ten za blondynką bardzo chętnie bym się pobawił, chociaż jednak wolałbym, żeby drugi kutas pracował w dziewczynie obok mojego, bo DP jest najfajniejsze. Natomiast jako ten leżący nie wiem, czy byłbym w stanie na tyle się wyluzować w towarzystwie drugiego faceta, żeby dać się puknąć. Strapon to chyba bardziej we dwoje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry