• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópki mojej cioci i pończochy

Kobieta

mrumru

Erotoman
Ja mam dwie córki 21 i 23 i nigdy nie przyłapałem na wąchaniu czegokolwiek, no ale sama widzisz, co dla nas (ludzi tzw. starszej daty) jest kompletnie po***dolone, dla młodych jest kompletnie standardowe i co gorsza, wymaga się powagi i szacunku, wpistuuuu - 30 lat temu w budzie dostałby wpitol, wzięli by na psychiatryk to i może coś udałoby się jeszcze z tego uratować.
Uroki internetu. Dla nowej generacji to jest norma. Myślą, że są anonimowi w internecie. Co bardziej obcykani, starają się znaleźć bramki. Jak dla mnie, to Grażyny i sebixy.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Nic na to nie poradzisz, kiedyś z tym walczyłem, myślałem że jeszcze uda się "kogoś" naprawić ale ... dałem na luz, uznając że wpływ mam tylko na to i na tych, którzy są za moimi drzwiami, reszcie podziękowałem a podziękowałem bo... za słowa prawdy w prawdzie wrogiem się stawałem. Córka mi kiedyś wytłumaczyła dośc kulturnie, ojciec, ty posłuchaj... żyjesz w czasach w których żyją same pokemony, te pokemony nie mają bladego pojęcia o Twoim życiu, o życiu w latach przed 2000 rokiem, nie wiedzą co to jest budka telefoniczna, nie widzą co to znaczy żyć bez internetu, z telewizją w której są trzy programy na krzyż, bez przyspawanego smartfona do sedesu i tak dalej i dalej. Internet to żywot aż 90% młodych ludzi, wychowani w tym i na tym i my... tak na prawdę dorośli - powinniśmy to w końcu zatrybić, zatrybić że... z tą naszym zdaniem nienormalnością już nie wygramy! Dziś są portale randkowe a nie bliblioteki, puby, kanjpy, czytelnie, dziś randkuje się na czatach i przez kamerki a nie po lasach, parkach i tak dalej. ... .... ..... dobra, kończę, już mnie wzięło... tak bardzo bym chciał aby wróciła ludzkość z lat 90-tych...
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nic na to nie poradzisz, kiedyś z tym walczyłem, myślałem że jeszcze uda się "kogoś" naprawić ale ... dałem na luz, uznając że wpływ mam tylko na to i na tych, którzy są za moimi drzwiami, reszcie podziękowałem a podziękowałem bo... za słowa prawdy w prawdzie wrogiem się stawałem. Córka mi kiedyś wytłumaczyła dośc kulturnie, ojciec, ty posłuchaj... żyjesz w czasach w których żyją same pokemony, te pokemony nie mają bladego pojęcia o Twoim życiu, o życiu w latach przed 2000 rokiem, nie wiedzą co to jest budka telefoniczna, nie widzą co to znaczy żyć bez internetu, z telewizją w której są trzy programy na krzyż, bez przyspawanego smartfona do sedesu i tak dalej i dalej. Internet to żywot aż 90% młodych ludzi, wychowani w tym i na tym i my... tak na prawdę dorośli - powinniśmy to w końcu zatrybić, zatrybić że... z tą naszym zdaniem nienormalnością już nie wygramy! Dziś są portale randkowe a nie bliblioteki, puby, kanjpy, czytelnie, dziś randkuje się na czatach i przez kamerki a nie po lasach, parkach i tak dalej. ... .... ..... dobra, kończę, już mnie wzięło... tak bardzo bym chciał aby wróciła ludzkość z lat 90-tych...
A ja dopiszę - za długi wpis. Małolaty niedo
czytają
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Widzisz, jaki ja wierny normalnej ludzkośći? Wierny aż naiwny, zapomniał jam siem...
ale... jest szansa, że ... będą szukały haka więc dogrzebią się, dogrzebią...
 
Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
A to twoja biologiczna ciocia czy ,,przyszywana" (tj. znajoma rodziców albo sąsiadka)? Bo jeżeli biologiczna - to faktycznie może być kłopot z tym żeby się zgodziła na cokolwiek. Jeżeli przyszywana, to próbuj; Ja swój pierwszy raz przeżyłem właśnie z ,,przyszywaną ciocią" - sąsiadką.
Ile mieliście lat ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry