• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópki mojej cioci i pończochy

Mężczyzna

Kocham Stópki0

Cichy Podglądacz
Witam, od dawna zakochany jestem w stopach mojej cioci ktora ma ,29 lat. Czasami kiedy przychodzę do niej idę do łazienki i biorę jej pończochy, podkolanówki i je wącham i robię sobię nimi dobrze. Czasami robię jej zdjęcia stópek z ukrycia. Powiedzcie mi co mam zrobić aby móc ich dotknąć, lub żeby ciocia wiedziała ze mi się jej stópki podobają i moc skończyć na nich.
 

GotowyNaWszystko

Cichy Podglądacz
Nie dotkniesz ich nigdy ;) Ile masz lat ? Ja w wieku dojrzewania fantazjowalem o dwóch ciotkach. O jednej zdarza mi się do dzisiaj myslec podczas masturbacji ;) i pewnie zawsze będę już o niej fantazjował. Piękna kobieta w stylu mamy Stiflera ;)
 
L

lucyfer69

Guest
Ja uwielbiam pończoszki na kobiecych nóżkach jestem mega podniecony uwielbiam jesień czarne poń ci zoch rajstopy na kobiecych nóżkach
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
A to twoja biologiczna ciocia czy ,,przyszywana" (tj. znajoma rodziców albo sąsiadka)? Bo jeżeli biologiczna - to faktycznie może być kłopot z tym żeby się zgodziła na cokolwiek. Jeżeli przyszywana, to próbuj; Ja swój pierwszy raz przeżyłem właśnie z ,,przyszywaną ciocią" - sąsiadką.
 
Mężczyzna

Kocham Stópki0

Cichy Podglądacz
A to twoja biologiczna ciocia czy ,,przyszywana" (tj. znajoma rodziców albo sąsiadka)? Bo jeżeli biologiczna - to faktycznie może być kłopot z tym żeby się zgodziła na cokolwiek. Jeżeli przyszywana, to próbuj; Ja swój pierwszy raz przeżyłem właśnie z ,,przyszywaną ciocią" - sąsiadką.
To moja rodzina(ciocia), piekne ma stopki, ostatnio byłem u niej przyszla z pracy i gdy jadla obiad patrzyłem na jej stopki w rajstopach az mialem ochotę je dotknąć
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
To moja rodzina(ciocia), piekne ma stopki, ostatnio byłem u niej przyszla z pracy i gdy jadla obiad patrzyłem na jej stopki w rajstopach az mialem ochotę je dotknąć
Echhhh.... To niestety nic Ci nie doradzę bo nie byłem w takiej sytuacji.... Ale próbować (oczywiście w rozsądnych granicach) zawsze warto ;);)
 

mirek2323

Cichy Podglądacz
Ja byłem zakochany w stopkach mojej kuzynki. Cudne malutkie. Udało mi się je 2 razy wymasowac jej. Do dziś marze o więcej. Ona podejrzewała ze mnie mega kreci bo nie raz się przebierała specjalnej przy mnie. Ojj piekne czasy
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Jakie masz spodoby, porady jak do tego podejść
Najpierw zadaj sobie pytanie czy warto - z tego co pisałeś jesteś z nią dosyć blisko, więc byłoby głupio gdybyś z tego powodu popsuł sobie z nią stosunki. Jeżeli uznasz ze warto - spróbuj jakoś skrócić dystans między wami, żeby zaczęła ci ufać, czuć się z tobą bezpiecznie itp. Może wtedy zgodzi żebyś jej wymasował. A żeby było coś więcej - nie wiem....
 
Mężczyzna

PłonącyKonar

Cichy Podglądacz
To musi być on :D

119ab65bebbd.jpg
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ja mam dwie córki 21 i 23 i nigdy nie przyłapałem na wąchaniu czegokolwiek, no ale sama widzisz, co dla nas (ludzi tzw. starszej daty) jest kompletnie po***dolone, dla młodych jest kompletnie standardowe i co gorsza, wymaga się powagi i szacunku, wpistuuuu - 30 lat temu w budzie dostałby wpitol, wzięli by na psychiatryk to i może coś udałoby się jeszcze z tego uratować.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry