• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsze/si z młodszymi.

Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Wydaje mi się, że starsze kobiety po prostu wiedzą czego potrzebuje młody mężczyzna. Są już doświadczone i obeznane w te klocki - młody facet może się przy nich wiele nauczyć. Nie bez powodu we wszystkich "materiałach źródłowych" nauczycielkami seksu są zwykle dojrzałe kobiety :)
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
spotykalem sie z 12 lat od siebie starsza kobieta i musze powiedziec ze wiekkszosc co tu piszecie sie z tym pokrywa starsze wiedza czego chca poprostu i fajnie potrafia pokierowac i pouczyc mlodego byczka
 
Mężczyzna

kshaonet88

Cichy Podglądacz
Kobiety starsze są bardzo pociągające a sex to byłby wspaniały napewno tak myślę więc warto spróbować ale ciężko jest znaleźć kobietę w takim wieku która będzie miała ochotę na młodych
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Kobiety starsze są bardzo pociągające a sex to byłby wspaniały napewno tak myślę więc warto spróbować ale ciężko jest znaleźć kobietę w takim wieku która będzie miała ochotę na młodych
Mysle ze wiele z nich tego pragnie zalezy od podejscia mlodszego faceta ja zauwazylem ze mnie obserwuje i na wspolnej imprezie sama doprowadzila do tego zebysmy byli sam na sam a potem to juz bajka
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry