• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzęt do nagrywania

Mężczyzna

Bleedes666

Cichy Podglądacz
Drętwieje mi noga w nocy I chcę zobaczyć czy ją jakoś uciskam 🤔
To lepiej zacząć się ruszać wpierw niż wydawać pieniążki na kamerki, bieg lub długi spacer a do tego przysiady, rozciąganie się, ,zwykłe jak w szkole podstawowej. Żyjemy w czas gdzie większość czasu człowiek siedzi lub leży i w większości przypadkach to jest główną przyczyną.
 

PanTak

Seks Praktykant
Cześć:)
Jakie mini kamery polecacie do nagrywania? 😅
Żeby nagrywała na ruch i w nocy. Jakaś nie za droga [może do 100-200zł]
Xiaomi Mi Home?
Jeżeli chodzi o te z linku -> kamera w butelce , książce etc. nie oczekiwałbym dużej jakości
Od Pana Chinczyka możesz sobie sprawdzić mobius-a ale ceny od 300 wzwyż w zależności od modelu.

Co do drętwienia to zgłoś się do lekarza i opisz swój problem. Może masz niedobór magnezu albo coś z kręgosłupem -> tutaj możemy gdybać i wymieniać :p
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Aisog01

Erotoman
To lepiej zacząć się ruszać wpierw niż wydawać pieniążki na kamerki, bieg lub długi spacer a do tego przysiady, rozciąganie się, ,zwykłe jak w szkole podstawowej. Żyjemy w czas gdzie większość czasu człowiek siedzi lub leży i w większości przypadkach to jest główną przyczyną.
Ćwiczę 😊
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
noo też mi się wydaje, że kamerka nic nie da, ćwiczenia i lekarz potrzebny. Albo może inna pozycja do snu, albo spać bez poduszki
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry