• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

L

Lucy

Guest
Sajjanin86 jak poszło spotkanie? Opowiadaj!
DZIEWICA no to koniecznie będziesz musiała opowiedzieć jak było :) I mam nadzieję, że nie będziesz musiała uciekać ;)
 

Vikingus

Seks Praktykant
Mnie udało się zrealizować kilka takich spotkań. Nie zawsze kończyło się to wyuzdanym seksem, ale zawsze było miło, sympatycznie i wesoło. Jakie kolwiek planowanie się nie udawało. Wszystko wychodziło spontanicznie, z ideą " co będzie to będzie" i to było sukcesem spotkań. Grunt to pozytywne nastawienie bez oczekiwań
 
L

lickoneg

Guest
Cóż... i ja mam różne doświadczenia - piękna dziewczyna z którą człowiek NIE chce iść do łóżka.. dziewczyna mniej piękna, ale za to iskrzenie jak na stacji transformatorowej 400kV... Seks w kilka sekund po zamknięciu drzwi lub w dwie minuty po zobaczeniu się w leśnym barze... albo dopiero po kilku tygodniach lub... w ogóle.
Czasem zdjęcia lepsze niż oryginały, a czasem odwrotnie...

Najkrótsze spotkanie zapoznawcze trwało mniej niż 2 minuty, a najdłuższe.. ze dwie czy trzy godziny i było limitowane tylko czasem, a nie chęciami...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Chciałbym zapomnieć o tym ,,spotkaniu,, i coś myślę, że uraz pozostanie we mnie przez długi czas, ale nie zniechęcam się do kolejnych spotkań
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
wolfin, mówię Ci nie zniechęcaj się tylko dlatego, że innemu facetowi nie wyszło spotkanie.
Zyskałem nowe doświadczenie i to jest ważne
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Podkarpackie/lubelskie , Szukam Starszej Pani na mile spotkanie ;) Seks 0
NapalonyChlopak24 24latek 20cm szuka pani na seks spotkanie :* Seks 2
J Spotkanie Ogłoszenia 0
U Seks spotkanie Seks 0
rafal69 Dyskretne spotkanie Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry