• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spotkanie z osobą poznaną na portalach erotycznych

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Założyłem temat dotyczący właśnie takiej kwestii.
Czy ktoś miał już okazję spotkać się z osobą poznaną na portalach erotycznych? Nie chodzi mi tutaj o płatne spotkanie typu płać za hotel i cała noc dla nas...
Jak to u was wyglądało? Osoba na zdjęciach wyglądała tak samo, jak realnie?
Zapewne pytacie czemu taki temat - otóż mam okazję spotkać się właśnie z taką kobietą i nie wiem, jak zaplanować taki miły wieczór (nowe miasto, dlatego nie mam zielonego pojęcia co i jak)
 
L

Lucy

Guest
Ja spotkałam się z dziewczyną poznaną na forum o takiej tematyce :) była tak jak na zdjęciach, chociaż na początku zawsze jest ograniczone zaufanie. Nasz znajomość była bardzo dynamiczna więc strach był i spotkałyśmy się w miejscu gdzie jest mnóstwo ludzi.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Chodzi mi bardziej o sprawy intymne. Też miałem już okazję spotkać się z pewną osobą i było dość miło, ale tym razem jest dość trudniej cokolwiek zaplanować... bo przeważnie ja byłem tą osobą, która wszystko miała zaplanowane (nie lubię spontanów) ale teraz jest odwrotnie.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
A to ja nawet nie wiedziałem, że będzie to spotkanie intymne. Myślałem, że tylko ,,babskie pogaduchy,,
 
L

Lucy

Guest
Na babskie pogaduchy to mogę umówić się z koleżanką :) poznałam dziewczynę na forum o takiej tematyce, zwyczajnie poszłyśmy na browara. No dobra na 2, później ona musiała odnieść klucze do apartamentu, niestety czasu było mało i skończyło się tylko na całowaniu :) ale w planach kolejne spotkania.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Koleżankę też można upić :) czyli ogólnie nie ma obaw przed hmm niewypałem?
 
Ostatnia edycja:
L

Lucy

Guest
Zależy, zawsze jest ryzyko. Jak we wszystkim. Może okazać się spasionym, spoconym gejem albo nie przyjść, albo jeszcze wiele innych :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ja rozumiem, że jest takie ryzyko. Zawsze jest przez takim internetowym spotkaniem... Z tego co mi wiadomo, to osoba z którą ma zamiar się spotkać jest realna (tzn. nie podaje się na kogoś innego, pokazała fotkę z notatką jako weryfikacja swojej wiarygodności - oczywiście zrobiłem to samo).
Chodzi mi Lucy o świadomość tego, że spotykamy się na kawę i wiadomo, jak to się skończy i dobrze byłoby to jakoś zaplanować.
 
L

Lucy

Guest
Ale po co planować? Przygotować się na to co i tak jest nieuniknione :) wypić kawkę, dotykać po rączce, po włosach, rozmawiać, śmiać się, pocałować, złapać za tyłek a później niech się dzieje co chce :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ale ona chce, bym to ja zaplanował ten wieczór... muszę ją jakoś zaskoczyć tylko, że ja nie znam tego miasta... to już jest wyższy poziom :)
 
L

Lucy

Guest
Uuu to nie pomogę... ale to duże miasto. Znajdź jakiś apartament albo zwyczajnie zaproś ją na kawę a później do apartamentu. Chociaż jak jesteście centralnie ustawieni na seks to nie można pomyśleć że lepiej od razu zaprosić ją do apartamentu... ale baby są różne. Może zaskocz ją romantyczną kolacją przygotowaną przez siebie w apartamencie? Jakieś winko ewentualnie i samo wszystko pójdzie :)dyskretnie zapytaj jakie są jej ulubione potrawy. Jak nie umiesz gotować to zawsze można zamówić catering :) i problem z głowy :)

Ewentualnie jakaś kolacja w restauracji i spacer a później seks...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie umawiamy się w Gdańsku, tylko u niej :) na razie w planach jest tylko kawa ale ona wiem, że mieszkam daleko więc proponuje mi nocowanie u niej... ale dobrze byłoby też tam coś zaplanować, a nie siedzieć jak głupek i nic nie robić. Oczywiście mógłbym od razy rzucić się na nią, gdy tylko zamknę za sobą drzwi do jej mieszania ale nie o to chodzi.
Gotować umiem, więc nie ma z tym problemu ale chodzi mi o takie spędzenie czasu, aby coś robić bo wolę siedzieć u niej, niż chodzić po mieście, którego w ogóle nie znam.
 
L

Lucy

Guest
Zależy jak długo się znają i co o sobie wiedzą :) baby to baby. Nawet jak umawiasz się z nią na "tylko seks" to może oczekiwać czegoś więcej, czegoś bardziej romantycznego... Warto byłoby porozmawiać z nią na ten temat.

Ato u niej będziesz :)a w jakim mieście? o to mi chodziło :p
Może razem coś ugotujecie? Ale to może być nudne... może ona będzie gotować a Ty dobierać się do niej? Ale to mało prawdopodobne bo ona jak już to przygotuje wszystko wcześniej...
Macie całą noc przed sobą. Wymyślisz coś. Swoją drogą kobieta, która zaprasza Cię do siebie na noc pisze Ci równocześnie żebyś Ty zaplanował jak macie spędzić czas chce abyś był romantyczny, postarał się o nią, zawalczył. Inaczej tego nie widzę.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Oczekuje ode mnie romantyzmu, już wiem jakie wino powinienem ze sobą zabrać i jak mam się ubrać... i tu mnie coś zaskoczyło - koniecznie mam ze sobą mieć krawat
 
L

Lucy

Guest
Albo chce żebyś był elegancki :) albo żeby związać ją tym krawatem lub zakryć oczy albo chce żeby elegancki facet pod krawatem ją wygrzmocił i później związał :)
 
D

DZIEWICA

Guest
A ja właśnie umawiam się na takie spotkanie.Na razie na ocenę czy się sobie spodobamy. Zobaczymy co z tego wyniknie;)A żeby było bezpiecznie to umówiłam się u siebie w centrum miasta. W razie czego będę uciekać jak Lucy przed dzikami;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry