• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Smakowy żel intymny

2

28Monika

Guest
Cześć, widziałam że są jakieś starsze tematy, ale coś mogło się zmienić w tym temacie.

Jakie żele polecacie ze smakowych, żeby awaryjnie mieć do seksu oralnego? Gdyby nie udało się bez, a człowiek nie chciałby z tego rezygnować?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja mam jo h20 cherry burst. Jest bardzo smaczny, słodki cukierek wiśniowy. Ale bez dodatku cukru i barwników.
Mogłabym go jeść samego 😋.
Dobrze nawilża, nie lepi się, nie brudzi tekstyliów.


Lepiej kupić od razu większą butelkę 😉
 

PanTak

Seks Praktykant
Cześć, widziałam że są jakieś starsze tematy, ale coś mogło się zmienić w tym temacie.

Jakie żele polecacie ze smakowych, żeby awaryjnie mieć do seksu oralnego? Gdyby nie udało się bez, a człowiek nie chciałby z tego rezygnować?
Durex truskawkowy
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
I morelowy, ananasowy, czekoladowy... Ewentualnie można wcześniej umoczyc go w szarlotce 🙄 Jprdl. Nie masz chęci na kutasa w ustach to nie bierz i tyle...😒
Dessi ale ty nie wiesz, że żel ma ułatwić poślizg i urozmaicić?

Są jeszcze kosmetyki z sex slow. Stworzone z myślą o stereotypowych kobietach, które uważają, że inne brzydzą się wziąć do ust I muszą użyć żelu. A to nie prawda. Stosuje się żele, żeby urozmaicić życie erotyczne. Są też chłodzące, rozgrzewające(...), dużo do wyboru. 😊
 
K

Kataryna

Guest
Jak kto lubi, ja jednak sobie nie wyobrażam abym miała ingerować w smak członka. Natura robi swoje.
A świeżo spocony czarnoskóry facet.... ach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry