• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dobry żel intymny

Aviator1

Seks Praktykant
Jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego i niepodrażniajacego żelu intymnego, nawilżającego. Jakich na co dzień używacie? Możecie polecić coś w tym zakresie?
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
Używaliśmy z laską już kilku żeli. Powiem tak, są lepsze i gorsze. Nie chcę wskazywać tych gorszych, skupię się na tych, a w zasadzie to na tym, który daje nam największą frajdę - Libi Gel. Jest bezbarwny i bezwonny to jest moim zdaniem plus. Intensywność doznań jest w jego przypadku naprawdę bardzo duża
 

Aviator1

Seks Praktykant
O nie słyszałem :)

Sprawdzę...

Czy to konkretnie chodzi o ten tutaj czy jakiś inny:

libigel-100-ml-zel-podniecajacy-i-lubrykant.jpg
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja polecam żele na bazie wody, bezzapachowe, np. Intimel, Pjur Woman Nude (bez parabenów, gliceryny), Pjur Med (naprawia uszkodzenia) 😀
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
Tak, to jest konkretnie ten. Miałem robić zdjęcie, ale widzę, że udało Ci się znaleźć. Dostępny jest zarówno przez allegro jak i w drogeriach internetowych typu intymnosc pl i innych tego typu.
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
Raczej nie. Jest to żel stymulujący :p A nie nawilżający tak wiec podejrzewam,że będzie laskę piekło w tyłku jak coś takiego użyje. Do tradycyjnego sexu jak najbardziej na tak ale do analnego to poszukajcie sobie czegoś z dużym nawilżeniem (typu be lover)
 
Mężczyzna

erocentrum

Cichy Podglądacz

Żel Nawilżający - Sliquid Naturals Sassy Lubricant 125 Ml


✅ Hypoalergiczny
✅ Nie zawiera gliceryny
✅ Nie zawiera parbenów
✅ Prosty w czyszczeniu, zmywalny wodą
✅ pH neutralne
✅ Współgrający z naturalną lubrykacją​
✅ Nie plamiący, bez zapachu, bez smaku



Polecam ;)))
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry