• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ślub z miłości czy bez?

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
Zgadzam się z Toba Goniu, piszesz sii tak jak by branie ślubu dla bogactwa czy ciąży było normą ....
 

sii

Biegły Uwodziciel
:oops: kurde wykryliscie mnie ;f ale spoko jest pro. juz 3 taki bede mial :D

poprsotu staram sie zawsze klasc nacisk na to ze to glupie jest tak laczyc na sile te 2 pojecia :| nie zaprzeczam ze maja one ze soba duzo wspolnego ale moga i bez siebie istniec
 

gonia

Erotoman
sii napisał:
:oops: kurde wykryliscie mnie ;f ale spoko jest pro. juz 3 taki bede mial :D

poprsotu staram sie zawsze klasc nacisk na to ze to glupie jest tak laczyc na sile te 2 pojecia :| nie zaprzeczam ze maja one ze soba duzo wspolnego ale moga i bez siebie istniec
nikt tego nie robi na sile
 

sii

Biegły Uwodziciel
na sile mialo byc w przenosni - chodzilo o to ze staracie sie laczyc te 2 rzeczy tak jakby jedno bez drugiego nie moglo istniec ;f
 

Szarka

Erotoman
dla mnie nie, no chyba, że w młodym okresie narzeczeństwa ale nie mogłabym żyć z facetem bez ślubu - nie ja
 

ted

Biegły Uwodziciel
Niestety jest duzo par glownie mlodych ktore sa pozornie zakochane i sie pobieraja, czesto decyzje przyspiesza dziecko al ejak sie okazuje zwiazki te nie moga przetrwac dlugo bez milosci.
 

sii

Biegły Uwodziciel
no powiem ci ze znam takie ktore juz tylko to laczy ze slub maja wspolny nic wiecej :| a mnie to rybka ja i tak w glupoty religijne nie wierze wiec slub jest dla mnie sprawa nizszej wagi
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry