• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Skarpetki na stopach a intensywniejszy orgazm - wasze doświadczenia

Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Gdzieś przeczytałem artykuł, że obecność skarpetek na stopach zwiększa intensywność orgazmu. Postanowiłem to sprawdzić i przyznam, że rzeczywiście orgazm jest intensywniejszy. Skarpetka sprawia, że stopy nie mogą w pełni odpuścić napięcia i strzał jest intensywniejszy. Jakie są wasze doświadczenia? Próbowaliście? Podzielcie się proszę :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Seks w skarpetkach, a przy tym w butach i ubraniu zdarzył mi się tylko jeden raz, w 2006 r. Byłem wtedy niedoświadczony i łatwo się podniecałem, więc tamten raz nie jest dobrym "materiałem porównawczym" z tysiącami wytrysków późniejszych, kiedy bardziej kontrolowałem podniecenie.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
A moja żona nie akceptuje seksu ze mną, gdy jestem w skarpetkach. No chyba, że w ogóle w ubraniach np. w lesie, wtedy to skarpetki mogą być. Ale jak raz w domu po seksie zauważyła, że miałem skarpetki, to była w szoku, zdegustowana i mówiła, że się teraz poczuła, że została zgwałcona 🤣 ale się zawsze śmiejemy z tego, niemniej skarpetki dalej muszę zdejmować 🤣
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Chyba nie ma bardziej żenującego widoku niż nagi facet w skarpetkach, to nawet nie wygląda śmiesznie, skarpetki zawsze lecą pierwsze potem reszta, kompletne bezguscie stać nago i mieć na sobie pół kolanówki, za kostkę albo masakryczne jakieś białe z paskami że śladami użytkowania, chyba każdej kobiecie na taki widok przejdzie ochota na seks.
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Chyba nie ma bardziej żenującego widoku niż nagi facet w skarpetkach, to nawet nie wygląda śmiesznie, skarpetki zawsze lecą pierwsze potem reszta, kompletne bezguscie stać nago i mieć na sobie pół kolanówki, za kostkę albo masakryczne jakieś białe z paskami że śladami użytkowania, chyba każdej kobiecie na taki widok przejdzie ochota na seks.
Ale nie takie było pytanie.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry